Šalies jaunimo čempionate Vilniuje pamariškiai įveikė varžovus ir karštį

2019-07-06
Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionato ir tarptautinių varžybų Vilniuje nugalėtojai bei prizininkai (iš kairės): Paulius Gudaitis, Aurimas Bendžius, Gintarė Paulauskaitė, Kristina Jašauskaitė, Marius Rudzevičius ir Justas Budrikas.
Lietuvos jaunimo (iki 19 m.) lengvosios atletikos čempionate birželio 21-22 dienomis Vilniuje, „Vingio” stadione čempionais tapo Šilutės sporto mokyklos auklėtinė, trišuolininkė Kristina Jašauskaitė (trenerė Lina Leikuvienė), ieties metikas vilkytiškis Marius Rudzevičius (treneris Bronius Mulskis) ir naumiestiškis bėgikas Aurimas Bendžius, buvęs trenerio Stasio Oželio auklėtinis, šiuo metu besimokantis Šiaulių sporto gimnazijoje. Prizines vietas užėmė pamariškiai bėgikai Paulius Gudaitis, Justas Budrikas, ieties metikė Gintarė Paulauskaitė. Rajonų komandų varžybas laimėjo šilutiškiai.

Devyniolikmetė Kristina Jašauskaitė trišuolio sektoriuje geriausią rezultatą pasiekė trečiuoju bandymu – 12,38 m. Kristina pelnė čempionės titulą. II vietą užėmė kaunietė Luka Garšvaitė – 12,04 m. Šešiolikmetis Marius Rudzevičius, besimokantis sporto gimnazijoje Vilniuje, ietį švystelėjo 60,44 m. „Vingio” stadione pasižymėjo ir buvęs trenerio S. Oželio auklėtinis, devyniolikmetis Aurimas Bendžius, bėgęs 800 m. Jis distanciją įveikė per 1:57,44 min. Aurimas pelnė taškus Šilutei ir Šiauliams, kur dabar mokosi. Sidabro medalį šiame bėgime iškovojo septyniolikmetis šilutiškis Justas Budrikas. Jo laikas – 1:58,75 min. Bėgdamas 1500 m, Justas finišavo trečias – 4:06,15 min. Jis iš šalies jaunimo čempionato ir tarptautinių varžybų (dalyvavo ir Baltarusijos sportininkai) parsivežė sidabro ir bronzos medalius. Buvusi Vilkyčių pagrindinės mokyklos auklėtinė, septyniolikmetė Gintarė Paulauskaitė ietį numetė 38,40 m – II vieta. Trenerio B. Mulskio auklėtinė mokosi Vilniuje.

Daug ištvermės turėjo parodyti 10 000 metrų bėgikai. Dėl alinančio karščio distancijos nebaigė du bėgikai. Prireikė net medikų pagalbos. Septyniolikmetis pamariškis Paulius Gudaitis gerai apskaičiavo savo jėgas, pasirinko tinkamą tempą ir karštį iškentė – finišavo antras. Paulius distanciją įveikė per 37:12,74 min. „Vingio” stadione pamariškiai iškovojo 7 apdovanojimus ir geriausiai pasirodė tarp rajonų komandų. Prie pergalės prisidėjo ir komandos draugai, netapę prizininkais, tačiau pelnę Lietuvos jaunimo čempionato taškus. Šilutės lengvoji atletika tebelaiko aukštai iškėlusi savo šaunių pasiekimų vėliavą.

.. @ vardan ko2019-07-06
paprasta taisyklė: jeigu kažkokiuose keistuose reikaluose kurių neina suprasti paprastu protu figūruoja medaliai vadinasi tai jau karinių ir kovinių operacijų teritorija. Tad nors taisyklė paprasta, ne viskas taip paprasta su garbėtroškiniais paradais ypač kai į karinę veiklą įtraukiama ir panaudojami vaikai. Bet istoriškai žiūrint tai ne kažkokia naujiena ir naciai fašistinosi, ir komunistai pionierinosi, ir natistiniai ESesininkai skautinasi, šaulinasi, tt.. Kiek pasakų sekama apie tuos didžiavyrius kur meluodavo apie amžių kad eiti į karą ginti tėvynės į krematoriumus. Čia nesvarbu kurios valstybės istorijas skaitysi visur tie patys trafaretai. Visur ta pati mūsiškių kariuomenė, kuri ir eina į karą su savais žmonėmis kuriuos ir iššaudo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka