Savaitgalį „Šilutė" įveikta dukart

2015-02-03, „Šilokarčemos" informacija
Namų aikštelėje rezultatyviausiu buvo legionierius Bryce Emanuel Cartwright.
Po penktadienį namų aikštelėje patirto pralaimėjimo, Šilutės „Šilutė" krepšininkams nepavyko atsigriebti ir rungtynėse su Palangos „Palanga" ekipa. Namuose pamariškiai, susitikę su Joniškio „Delikatesas", lengvai pergalės nesiruošė dovanoti, tačiau pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui teko pripažinti svečių pranašumą 71:78 (23-15; 14:20; 18:22; 16:21).

„Palanga" trečią kartą nukovė „Šilutę"

Šeštadienį „Šilutė" išvyko į Palangą, kur susitiko su vietos komanda. Be didesnės intrigos vykusias rungtynes rezultatu 92:76 laimėjo šeimininkai. Šios rungtynės „Šilutei" buvo antras iš eilės patirtas  pralaimėjimas NKL čempionate ir trečias tarpusavio rungtynėse.

12:0 – tokiu spurtu „Palanga" pradėjo rungtynes ir, ko gero, leido varžovams suprasti, kad pergalės jie tikrai nežada dovanoti. Pirmieji šilutiškių taškai pelnyti tik penktąją kėlinio minutę (12:2). Pasibaigus pirmajam ketvirčiui šeimininkai jau buvo susikrovę dviženklį pranašumą (21:11).

Antrasis kėlinukas taip pat nebuvo sėkmingas „Šilutės" komandai. Jiems ir toliau nesisekė taikliai atakuoti krepšinio ir tik praėjus šešioms minutėms, dviem taikliais tritaškiais atsakė Evaldas Šaulys ir „snaiperiu" pramintas Marius Kasiulevičius (35:24). Po palangiškių minutės pertraukėlės, iki rungtynių antro kėlinuko pabaigos likus kelioms minutėms, šeimininkai darkart spurtavo 7:0 (42:24). Į rūbinę „Šilutė" išėjo turėdama 21 taško deficitą (54:33).

Po ilgosios pertraukos šilutiškiai „sujudo" bandydami mažinti skirtumą, bet E. Kubiliaus ir A. Drungilo metimai atstatė turėtą persvarą (66:47). Trečiam kėliniui pasibaigus palangiškiai ir toliau laikė saugų dviženklį pranašumą (73:55).

Paskutinis ketvirtis liko tik formalumas. Jį komandos sužaidė lygiai (19:19). Įtikinamą pergalę šventė „Palanga" 92:76.

„Šilutės" komandoje puikiai pasirodė po traumos grįžęs kapitonas Eivydas Mološčiakas, pelnęs 16 taškų, Kostas Jonuška, pridėjęs 15 taškų, Edvinas Alundaris – 13 taškų ir Evaldas Šaulys – 10 taškų.

Šiuo metu „Šilutės" ekipa per 31 sezono rungtynes pralaimėjo 21 kartą ir tarp 14 komandų yra 12 vietoje.

Namų aikštelėje rezultatyviausiu buvo legionierius Bryce Emanuel Cartwright.Išvykoje Kostas Jonuška komandai pridėjo 15 taškų.Po sunkios traumos prie komandos prisijungęs kapitonas Eivydas Mološčiakas buvo rezultatyviausias žaidėjas, pelnęs 16 taškų.

tadozas2015-02-08
pirkit dar viena legionieriu ,,vadybininkai, savininkai,, gal tada kitamet rkl zaisim ir pinigu biudzete bus super daug, rezultatai .. neblogi,, :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka