Iš Alytaus su dzūkų medaliais

2022-03-23
Tarptautinio turnyro Alytuje prizininkai šilutiškiai (iš kairės): bronzos medalio laimėtojas Ignas Klimanskis, sidabro medalių laimėtojai Jonas Vyšniauskas ir Tadas Kazlauskas.
Kovo 12 dieną Alytuje surengtame tarptautiniame vaikų dziudo turnyre „JUDO ANIMAL PLANET 2022“ dalyvavo daugiau nei 300 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos. Dzūkijos sostinėje sėkmingai ėjo imčių ir Šilutės klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) imtynininkai.

Pamariškiams nuvykti į turnyrą padėjo jaunųjų sportininkų tėvai. Treneris R. Lukošius už tai jiems dėkingas. Stipriame turnyre ne visiems šilutiškiams klojosi kaip iš gaidų, teko patirti pralaimėjimų ir po pirmų kovų, tačiau pasiekta ir gražių pergalių. Antras vietas užėmė Jonas Vyšniauskas (svorio kategorija iki 30 kg) ir Tadas Kazlauskas (sv kt. iki 42 kg). Jie nusileido tik čempionams. Abu pelnė sidabro medalius. Bronzos medalį iškovojo Ignas Klimanskis (sv. kt. iki 81 kg). Per žingsnį nuo medalių liko Juozas Leškys ir Benas Kovyrcovas, užėmę penktas vietas.