Vaikai lengvaatlečiai varžėsi Šiauliuose

2022-11-30
Olimpinių vilčių čempionato prizininkai, Šilutės sporto mokyklos auklėtinai (iš kairės): čempionė Andrėja Šimkutė, diplomų laimėtojai Mantas Budrikas, Agnė Naruševičiūtė, Elinga Simaitytė ir Dovilė Kalvytė.
Šiauliuose lapkričio 18 dieną lengvosios atletikos žiemos sezonas atidarytas būsimųjų olimpinių vilčių, trylikos metų ir jaunesnių Lietuvos vaikų (rajonų grupė) varžybomis. 1 000 metrų bėgimą laimėjo Šilutės sporto mokyklos auklėtinė Andrėja Šimkutė, tapusi čempione.

Šilutės sporto mokyklai atstovavo trenerių Linos Leikuvienės ir Audriaus Urmulevičiaus auklėtiniai. Pirmieji pamariškių startai uždarose patalpose nenuvylė: turime čempionę ir keturis jaunuosius lengvaatlečius, pelniusius diplomus. 1-3 vietas užėmę sportininkai iškovojo medalius ir diplomus, užėmusiems 4-6 vietas įteikti diplomai. A. Šimkutė (trenerė L. Leikuvienė) 1 000 m distanciją įveikė per 3:30.62 minutes. Ji aplenkė P. Sabaliauskaitę (Tytuvėnai) – 2 vieta ir D. Nakaitę (Kuršėnai) – 3 vieta.

Tą pačią distanciją bėgęs Mantas Budrikas finišavo penktas. Jo rezultatas – 3:21,96 min. 600 metrų bėgime penkta liko Elinga Simaitytė, nubėgusi distanciją per 2:04.14 min. Šuolio į aukštį varžybose dvylikametė švėkšniškė Dovilė Kalvytė (treneris A. Urmulevičius) peršoko kartelę, iškeltą į 1,20 m aukštį – penkta vieta. Diplomą parsivežė ir sprinterė Agnė Naruševičiūtė, bėgusi 60 metrų barjerinį bėgimą. Jos laikas – 11,15 sek., šešta vieta. Treneriai liko patenkinti ir kitų auklėtinių startais, nes daugelis pagerino asmeninius rezultatus ir pasisėmė varžybų patirties.