Pamariškiai nepabūgo konkurentų iš didmiesčių

2023-03-30, Romualdas Danielius MAŽUTIS
Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionato Vilniuje prizininkai pamariškiai (iš kairės): Mindaugas Urmulevičius, Mantas Budrikas ir Agnė Naruševičiūtė su iškovotais diplomais ir medaliais. Sveikiname!
Lietuvos vaikų (iki 13 metų) lengvosios atletikos čempionate Vilniuje  startavę penki pajėgiausieji Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai Lina Leikuvienė, Audrius Urmulevičius) sugrįžo laimėję tris prizinius apdovanojimus, nors teko konkuruoti su didmiesčių bendraamžiais. Šaunus pasirodymas!

Vilniaus lengvosios atletikos manieže varžytasi kovo 17 dieną. Šilutės sporto mokyklą atstovavo bėgikai Mantas Budrikas, Agnė Naruševičiūtė, Mykolas Nausėdas, šuolininkai į tolį Ignas Igaris (trenerė L. Leikuvienė) ir Mindaugas Urmulevičius (treneris A. Urmulevičius). Visi jie pagerino savo asmeninius pasiekimus. 1000 metrų bėgimo varžybose (14 dalyvių) antras finišavo Mantas Budrikas, įveikęs distanciją per 3:12,39 minutes. Čempionu tapo Karolis Būras (Marijampolė). Jo laikas – 3:12,15 min. Trečią vietą užėmė Ignas Olšauskas (Druskininkai) – 3:19,04 min.

60 metrų barjerinio bėgimo varžybose trečia atskuodė Agnė Naruševičiūtė – 10,45 sek. Agnė iškovojo bronzos medalį. 1-2 vietas užėmė Austėja Runčaitė (Šiauliai) – 10,35 sek. ir Augustė Stragytė (Kaunas) – 10,39 sek. Tarp berniukų šią distanciją greičiausiai nubėgo Augustas Vaicekauskas (Kauno r.) – 9,52 sek. Šilutiškis Mykolas Nausėdas liko devintas – 10,84 sek. Mykolas įvykdė jaunių I atskyrio normatyvą.

Šuolio į tolį varžybose kovojo 21 dalyvis. Švėkšniškis Mindaugas Urmulevičius toliausiai nušoko pačiu pirmuoju bandymu – 4,54 metro. Kiti penki bandymai buvo prastesni. M. Urmulevičius pelnė bronzos medalį. Nugalėjo Matas Žerlauskas (Šiauliai) – 4,89 metro. Antrą vietą užėmė Petras Urbonas (Kaunas) – 4,57 metro. Mūsiškio Igno Igario rezultatas – 3,91 metro, 14 vieta.

Kitų rungčių nugalėtojai ir jų rezultatai: 60 m., Greta Stalnionytė (Klaipėda) – 8,21 sek., Adomas Vyšniauskas (Marijampolė) – 7,94 sek; 200 m., Dovilė Stočkutė (Vilkaviškis) – 28,12 sek., Kelvinas Pšemeneckas (Kėdainiai) – 26,80 sek; 600 m., Nikoleta Pantu (Klaipėda) – 1:50,03 min., Marijus Šufinskas (Marijampolė) – 1:45,42 min; šuolis į aukštį, Saulė Čičelytė (Vilnius) – 1,50 m., Jonas Vadeika (Kaunas) – 1,50 m; šuolis į tolį, Urtė Ivancovaitė (Marijampolė) – 4,96 m; rutulys, Brigita Butylkinaitė (Rokiškis) – 11,10 m., Vilius Šukys (Rokiškis) – 12,93 m; sportinis ėjimas 1000 m., Gustė Vasiliauskaitė (Vilnius, Klaipėda) – 5:02,59 min; sportinis ėjimas 2000 m., Viktoras Petryla (Kėdainiai) – 10:18,00 min.

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatu užbaigtos žiemos sezono varžybos. Dabar pamariškių bėgikų laukia paruošiamasis treniruočių etapas Barzdūnų miške ir balandžio pabaigoje startuosiančios pirmos kroso varžybos Palangoje. Lenktynių ir konkurentų kroso trasose netrūks, o pergalės nukalamos tik atkakliai triūsiant.

Š A U N U O L I A I 2023-03-31
Š A U N U O L I A I , VAIKAI , DIDELĖS SEKMĖS IR PASISEKIMO , Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2023-03-30
Šaunuoliai,kad stengiasi dirba ,treniruojasi ir rezultatats vertas pasididžiavimo.Sėkmės tolesniuose siekiuose. Komentaras patinka Komentaras nepatinka