Savo jėgą įrodinėjo Plungėje

2023-06-01
Šilutės dziudo kovotojų komanda, pelniusi apdovanojimų ir pripažinimą tarptautiniame turnyre Plungėje.
Gegužės 20 dieną Plungėje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre „Pavasaris 2023“ dalyvavo Lietuvos ir Latvijos miestų jaunieji kovotojai, suskirstyti pagal amžių į dvi grupes – U-13 ir U-15.

Šilutės sporto mokyklos ir klubo „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) atstovų – 12. Iki pietų salėje kovojo 13-mečiai, po pietų – vyresni. Tarp jauniausiųjų dalyvių puikiai sekėsi šilutiškiui Benui Burbai: nugalėjo visus varžovus ir tapo savo svorio kategorijos čempionu. Į finalą prasiveržė ir Tadas Kazlauskas. Čia jo laukė Latvijos sportininkas. Tadas pralaimėjo ir iš Plungės parsivežė gražų sidabro medalį.

Po pietų kovas ant tatamių pradėjo 15-mečiai. Nors konkurencija buvo didelė, šilutiškiai neliko be apdovanojimų. Pamario dziudo kovotojų vardas Lietuvoje gerai žinomas. Plungėje varžovai tuo dar kartą įsitikino. Šilutiškis Juozas Leškys finale atkakliai kovojo su Kauno klubo „Budoka“ pajėgiu atstovu. Kova buvo atkakli, ilga, lygi. Prireikė pratęsimo. Pergalę išvargo kaunietis. J. Leškys užėmė antrą vietą. Gerai pasirodė ir Ignas Klimanskis, iškovojęs bronzos medalį. Kelionę į Plungė rėmė jaunųjų sportininkų tėveliai. Treneris už tai jiems dėkoja.