Ir toliau futbolo komandą „Šilutė" į pergales veda legionierius Maksimas

2015-09-15, „Šilokarčemos“ informacija
„Palangos” bandymas pelnyti įvartį prie „Šilutės” vartų.
Sekmadienį atkakliame mače FK „Šilutės" legionieriaus M. Lukaševičiaus įvartis lėmė pergalę. LFF pirmos lygos dvidešimt septintojo turo „Palangos“ ir „Šilutės“ susitikime pergalę rezultatu – 1:0 (1:0) – šventė šilutiškiai. Primename, kad  pirmąjį sezono susitikimą ekipos baigė lygiosiomis – 1:1.

Šilutiškių triumfas

Aktyviai kėlinį pradėjusios ekipos kurį laiką rezultatyvias atakas kūrė nesėkmingai, visgi 20-ąją minutę Maksimui Lukaševičiui pavyko pralaužti „Palangos“ gynybą bei pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį – 1:0. Kėliniui gerokai įpusėjus aštresnį žaidimą demonstravę žaidėjai buvo įspėti geltonomis kortelėmis, „Palangos“ ekipoje korteles prieš save išvydo Mantas Perepliotovas bei Erlandas Juška, taip pat už grubų žaidimą geltona kortele buvo sudrausmintas „Šilutės“ futbolininkas Laimonas Trakšelis. Iki kėlinio pabaigos „Palangai“ rezultato išlyginti nepavyko ir 1:0 pirmavo svečiai.

Sugrįžus po pertraukos ekipos  padidino žaidimo tempą, demonstruodamos permainingą bei įnirtingą futbolą. Ir nors abi ekipos turėjo ne vieną šansą pelnyti įvarčius, tačiau tiek „Palangai“, tiek „Šilutei“ susikurtų progų realizuoti nesisekė. Kėlinio metu už grubų žaidimą bei atakų nutraukimą geltonos kortelės buvo parodytos trims „Palangos“ ir trims „Šilutės“ ekipos žaidėjams. Iki kėlinio pabaigos išlaikiusios aukštą žaidimo tempą komandos daugiau įvarčių rungtynių metu nepelnė. Pasibaigus rungtynių laikui arbitras užfiksavo „Šilutės“ pergalę rezultatu – 1:0.

Rungtynių statistika

„Palanga“ – „Šilutė“ 0:1 (0:1).

Įvarčiai: 20 min. Maksimas Lukaševičius (0:1).

Įspėjimai: 31 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“), 36 min. Laimonas Trakšelis – geltona kortelė („Šilutė“), 37 min. Erlandas Juška – geltona kortelė („Palanga“), 57 min. Maksimas Lukaševičius – geltona kortelė („Šilutė“), 61 min. Donatas Surblys – geltona kortelė („Šilutė“), 70 min. Mindaugas Bitinas – geltona kortelė („Palanga“), 74 min. Alexander Bushmin – geltona kortelė („Palanga“), 81 min. Andrius Gedgaudas – geltona kortelė („Šilutė“), 82 min. Andrius Marcinkevičius – geltona kortelė („Palanga“).

20-ąją minutę šilutiškiui Maksimui Lukaševičiui pavyko pralaužti „Palangos“ gynybą bei pelnyti pirmąjį ir paskutinį rungtynių įvartį.