Tauragėje prilijo „Šilutės“ įvarčių lietaus

2015-10-07, „Šilokarčemos“ informacija
Darius Paldauskas (žali marškinėliai) „Šilutei“ pelnė 2 įvarčius
Šeštadienį, Tauragėje LFF Pirmos lygos trisdešimtajame ture įtikinamą pergalę iškovojo „Šilutės“ ekipa, kuri net 8:2 (2:1) įveikė Tauragės „Taurą“. Pirmasis šių komandų susitikimas taip pat baigėsi šilutiškių pergale, kurie tą kartą laimėjo rezultatu 6:1.

„Šilutė“ į priekį išsiveržė jau pirmąją rungtynių minutę, kuomet įvarčiu pasižymėjo Donatas Surblys – 1:0. Aktyvų žaidimą demonstravusi „Šilutė“ kėlinio pabaigoje sulaukė ir „dovanėlės“ iš varžovų. 39-ąją minutę kamuolį į savus vartus netyčia pasiuntė Ovidijus Barkauskas, šilutiškiai pirmavo jau 2:0. Besibaigiant kėliniui, 45-ąją minutę, rezultatą sušvelninti pavyko tauragiškiams, kuomet ataką sėkmingai užbaigė Andrii Mozharovskis bei rezultatas tapo 2:1.

Prasidėjus antrajam kėliniui, 48-ąją minutę, rezultatą išlygino Gabrielis Mensah (2:2), tačiau lygiu rezultatu Tauragės ekipai ilgai džiaugtis neteko. 52-ąją minutę „Šilutę“ vėl į priekį išvedė Darius Paldauskas, o dar po kelių minučių savo komandos pranašumą padidino ir Andrius Gedgaudas – 4:2. Kėlinio antroje pusėje šilutiškiai pademonstravo tikrą įvarčių šou. 65-ąją minutę dubliu pasižymėjo D.Paldauskas, o „Šilutė“ tapo jau sunkiai pavejama – 5:2. Kėlinio pabaigoje šilutiškiai varžovų ir toliau negailėjo. 84-ąją minutę įvartį mušė Martynas Golubovskis (6:2), 87-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį atliko Maksimas Lukashevichius (7:2), o galutinį tašką šiame susitikime 89-ąją minutę padėjo Paulius Juška, po kurio smūgio „Šilutė“ šventė pergalę rezultatu 8:2.