Sporto mokyklos auklėtiniai iš Gargždų grįžo su medaliais

2017-10-06, Romualdas Danielius MAŽUTIS
Šilutės sporto mokyklos jauniausia lengvaatlečių pamaina šauniai pasirodė Klaipėdos apskrities atvirose lengvosios atletikos pirmenybėse.
Klaipėdos apskrities atvirose vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse Gargždų stadione 9 apdovanojimus iškovojo Šilutės sporto mokyklos trenerių Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio bei Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokytojo Broniaus Mulskio auklėtiniai.

Šilutiškiai ypač pasižymėjo bėgdami 1000 m. Tarp mergaičių ir berniukų pirmi finišavo Guoda Šiaudvytytė ir Gedas Kandratavičius, antras – Gabrielius Mickus (trenerė L. Leikuvienė), trečias – Mantas Vytė (treneris S. Oželis),ketvirtąją vietą užėmė Inga Nausėdaitė. Bėgant 600 m, sidabro medalį pelnė Erikas Iršas (treneris S. Oželis). Kamilė Stankutė (trenerė L. Leikuvienė) šią distanciją įveikė trečia. 60 m barjerinio bėgimo varžybose trečias finišavo Eimantas Dabulskis (treneris S. Oželis).    Rutulio stūmimo rungtį laimėjo vilkytiškė Kamilė Šulcaitė. Jos treniruočių draugai Marijus Ubis ir Gustas Ragauskas į prizininkus šį kartą neprasimušė. Bet Marijus  iškovojo sidabro medalį mesdamas kamuoliuką.