Šilutės futbolininkai prarado du taškus Biržuose

2018-06-02, Sergėjus Gvildys

Pamario futbolininkai Lietuvos mėgėjų II lygos sekmadienio varžybose su Biržų „Širvenos“ futbolo komanda nesugebėjo iškovoti pergalės ir parsivežti namo trijų reikalingų taškų turnyrinėje lėntelėje.

Sekmadienį Lietuvos mėgejų II lygoje vyko septintojo turo varžybos. „Šilutės“ futbolo komanda žaidė išvykoje su Biržų „Širvena“.  Jau 26-ąją rungtynių minutę, šeimininkų žaidėjas Ignas Kurklietis įmušė įvartį į svečių vartus. Baigiantis kėliniui, šilutiškiams pavyko išlyginti rezultatą. 45-ają minutę pasižymėjo FK „Šilutė“ saugas Julius Užkuraitis. Tai buvo pirmasis Juliaus įvartis pirmosiose jo rungtynėse šiame sezone. Po pertraukos šilutiškiams neblogai pavykdavo atremti biržiečių atakas. Jie taip pat surengė kelis išpuolius į šeimininkų aikštės pusę. Viename iš jų  gynėjas Arvydas Miklovis įmušė įvartį ir FK „Šilutė“ pirmavo 2:1. Tiesa, pirmavo tik keturias minutes, nes 83-ąją minutę „Širvenos“ komandos lyderis Marius Ligeika taikliu smūgiu į vartus išlygino rezultatą 2:2. Varžybos taip ir baigėsi. Po šių varžybų „Šilutė“ su penkiais taškais įsitvirtino VIII turnyrinės lentelės vietoje. 8-ojo turo varžybas FK „Šilutė“ žais birželio 2-ąją, šeštadienį savo aikštėje, Šilutės miesto stadione. Varžybų pradžia 17.00 val.