Ugnies liežuviai naikino pastatus Vainute

2018-07-25, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Liepos 19 dieną, apie 15 valandą, specialiosios tarnybos skubėjo į Vainutą. Čia tik per plauką neįvyko baisi tragedija, mat galėjo supleškėti ne tik ūkinis pastatas, bet ir aplinkiniai gyvenamieji namai.

Gaisro židinys – lauko tualetas, kuris buvo pristatytas prie ūkinio pastato. Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus teigė, kad jį pasiekė informaciją, jog prieš keletą dienų iš užsienio grįžo vainutiškiai, kurie gyvena šalia nelaimės ištiktos šeimos, kurių ūkinis pastatas ir sudegė. „Girdėjau, kad šventė jie lyg gimtadienį. Spėjama, kad kažkas, ko gero,  rūkė mediniame lauko tualete. Todėl ir užsiliepsnojo ugnis, kuri greit persimetė į ūkinį pastatą. Gerai, kad vėjas nebuvo į kitą pusę, nes tuomet mažiausiai penki mediniai namai su ūkiniais priestatais būtų sudegę“, - kalbėjo seniūnas.

Į nelaimės vietą pirmiausia atskubėjo būrys vietos gyventojų. Daugelis buvo strese, bandė padėti, kuo tik gali.Gaisro malšinti atskubėjo ugniagesiai-gelbėtojai iš Šilutės, Tauragės bei Šilalės rajonų. Ugnis liepsnojo Žaliojoje gatvėje. Visiškai sudegė ūkinis pastatas. Ugnis persimetė ant vieno gyvenamojo namo stogo, o vėliau kibo ir kitą gyvenamąjį namą. Tačiau ugniagesiai skubiai numalšino liepsnas. Namai nukentėjo, bet nesudegė. Jie buvo sulieti vandeniu.

Gaisrą matęs Petras, pasakojo, kad atvykus ugniagesiams, vienas neblaivus vyras griebė vandens žarną ir puolė lipti gaisrininkų kopėčiomis, norėdamas padėti, tačiau  nuo jų nukrito. Apžiūrėjo akivaizdžiai neblaivų vyrą ir medikai, kadangi jis skundėsi skausmais kojose ir šonkauliuose.

 „Nukentėjusi šeima  bandė stotis ant kojų, o dabar ištiko nelaimė. Jiems bandysime organizuoti rinkliavą. Jei yra galinčių padėti, lauksime“, - sakė V. Mockus. Gaisro padaryti nuostoliai  tikslinami.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?