Krepšinis

K. Mačijauskas: sieksime aukščiausio tikslo - laimėti čempionatąK. Mačijauskas: sieksime aukščiausio tikslo - laimėti čempionatą (2)
Naujai sukomplektuota „Šilutės“ krepšinio komanda pilnu krūviu pluša treniruotėse. Vyrai ruošiasi naujo sezono kovoms, kuris startuos jau spalio 15 dieną. Šis pokalbis su vyriausiuoju tren
Gatvės krepšinio šventė Rusnėje: paaiškėjo čempionaiGatvės krepšinio šventė Rusnėje: paaiškėjo čempionai (1)
Beveik mėnesio trukmės krepšinio varžybas Šilutės gatvės krepšinio lygoje vainikavo finalinių rungtynių diena. Buvo išsiaiškinti lygos čempionai, gatvės krepš
Šilutės gatvės krepšinio lyga startavo Rusnės salojeŠilutės gatvės krepšinio lyga startavo Rusnės saloje (1)
Liepos 13 dieną Rusnėje startavo Šilutės gatvės krepšini...
T. Poška – pirmasis „Šilutės“ naujokasT. Poška – pirmasis „Šilutės“ naujokas (2)
„Šilutės“ komanda turi pirmąjį naujoką. Juo tapo pa...
Krepšinio fanas ragina pasirašyti peticiją dėl „Šilutės“ sugrąžinimo į LKLKrepšinio fanas ragina pasirašyti peticiją dėl „Šilutės“ sugrąžinimo į LKL (7)
Praėjusio amžiaus pabaigoje net ir LKL grandai su nerimu vykdavo žaist...
Geriausiu sezono treneriu tapo debiutantas Kęstutis MačijauskasGeriausiu sezono treneriu tapo debiutantas Kęstutis Mačijauskas (1)
VIKINGLOTTO-NKL 2019-2020 metų sezono geriausiu treneriu tapo „&...
K. Mačijauskas: krepšiniui reikia jaunų treneriųK. Mačijauskas: krepšiniui reikia jaunų trenerių (1)
Šilutiškių Kęstučio ir Rimos Mačijauskų vienintelė atžal...
„Šilutė“ iškovojo pjedestalo vertės pasiekimą „Šilutė“ iškovojo pjedestalo vertės pasiekimą (1)
Priartėjus prie atkrintamųjų varžybų durų, Lietuvos nacionalinės krep&...

Futbolas

Lemiamose rungtynėse šilutiškius nuo pjedestalo nubloškė Kybartų „Sveikata“Lemiamose rungtynėse šilutiškius nuo pjedestalo nubloškė Kybartų „Sveikata“
Šilutės stadione rugpjūčio 29-ą surengto tradicinio Leono Chomičiaus 24-ojo mažojo futbolo (8x8) veteranų turnyro intriga išsilaikė iki pat 5-ojo, paskutinio turo, kuomet į čempionų titulus dar preten
Į šilutiškių vartus įvarčius pliekė buvęs šilutiškis...Į šilutiškių vartus įvarčius pliekė buvęs šilutiškis... (1)
Rugpjūčio 15 dieną FK „Šilutė“ namuose per neįprastą šutrą pralaimėjo 8-ojo turo rungtynes SG-FA „Šiauliai B“ ekipai – 03. Visi įvarčiai į šei
Linas Mėgelaitis – kopimas į futbolo aukštumasLinas Mėgelaitis – kopimas į futbolo aukštumas (3)
Italijoje rungtyniaujantį futbolininką profesionalą šilutiškį Liną Mėg...
Trukt už vadžių, vėl iš pradžių...Trukt už vadžių, vėl iš pradžių... (2)
Taip sakoma, kai pradėtas darbas dėl kažkokių priežasčių nutrūksta, o ...
Treneris – pamokos po pamokų ir beveik be sekmadienių...Treneris – pamokos po pamokų ir beveik be sekmadienių... (8)
Futbolo treneris – daug vaikų, daug kamuolių, dveji vartai, fizi...
Futbolo ar krepšinio treniruotės vaikams - kas geriau tiks mano atžalai?Futbolo ar krepšinio treniruotės vaikams - kas geriau tiks mano atžalai?
Tai dvi populiariausios komandinio sporto rūšys mūsų šalyje. Futbolas ...
Salės futbolas – staigmenų nors su vežimu vežkSalės futbolas – staigmenų nors su vežimu vežk
Šilutės rajono salės futbolo (5x5) pirmenybės prasidėjo staigme...
Ir žaidė, ir prisiminimais dalinosi...Ir žaidė, ir prisiminimais dalinosi...
Šilutės futbolo salėje (Vilų g. 13) gruodžio 14-ąją įvyko trečias...

Kitos sporto šakos

Pamariškiai siekė pergalių GargžduosePamariškiai siekė pergalių Gargžduose (1)
Keturios šilutiškių komandos rugsėjo 5 dieną dalyvavo Gargžduose vykusiose šalies seniūnijų XIII sporto žaidynių 2-ojo etapo varžybose. Kelialapius į finalą iškovojo stalo
Šalies sunkiosios atletikos čempionate Telšiuose šilutiškių džiaugsmas maišėsi su apmaudu...Šalies sunkiosios atletikos čempionate Telšiuose šilutiškių džiaugsmas maišėsi su apmaudu... (1)
Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate Telšiuose rugpjūčio 15-16 dienomis tarp vyrų komandų nugalėjo Marijampolės rinktinė, tarp moterų pergalę šventė Žemaitijos sostinės atstovės. &Sc
Vilkyčių trasoje plazdėjo Šiaurės Europos šalių vėliavosVilkyčių trasoje plazdėjo Šiaurės Europos šalių vėliavos (1)
Rugpjūčio vidurio savaitgalį, sutapusį su valstybine švente – Žo...
Pamario krašto metikai – tradicijos ir viltys ateičiaiPamario krašto metikai – tradicijos ir viltys ateičiai (1)
Buvę Vilkyčių pagrindinės mokyklos lengvaatlečiai-metikai Marius Rudze...
Korte – pasieniečio triumfasKorte – pasieniečio triumfas
Šilutės lauko teniso klubo „Verdena“ (prezidentas Ž...
Buvę Vilkyčių metikai tebepelno taškus ŠiluteiBuvę Vilkyčių metikai tebepelno taškus Šilutei
Vilniuje liepos 23-24 dienomis surengtame Lietuvos jaunimo lengvosios ...
Rekordinio trišuolio autorius – Osvaldas GuščiusRekordinio trišuolio autorius – Osvaldas Guščius
Liepos mėnuo pažymėtas šalies lengvaatlečių startais. Alytuje 1...