Kraštas, į kurį taip lengvai nepateksi: kitais metais švęsime prijungimą prie Lietuvos

2018-07-29

„Kaip atrodo kiekviena para? – sunerdama pirštus ir palinkdama į priekį retoriškai klausia Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė – Paprastas pavyzdys: paimkite viena ranka kokių 4 kilogramų svorio akmenį ir jį laikykite prie savęs. Visą laiką. Einate valgyti, miegoti? Akmuo su jumis. Po kiek laiko pradės mausti, skaudėti, jausite įtampą. Taip mes gyvename kiekvieną parą“.


Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/vasara/bendruomenes/krastas-i-kuri-taip-lengvai-nepateksi-kitais-metais-svesime-prijungima-prie-lietuvos.d?id=78680757


Straipsnio komentarai

Naujų jų dainų nudavimai ir pasekmės.2018-07-30

Mažžemės krašte kur vanduo kuria, žmogus galėjo čia jį pakurstyti ir užkurti, dabar sapienis keršto nukurstyt ir nukurti ŽemėNiko...
Potvynis, kaip vargeta be degtukų iš Didžemės per Laukžemę atėjęs Užkuraitis, kaip ir lauk tas kaip ir bute giminaitis laikomas iki penktadienio, pusgalvis pagedęs be realizacijos, vėliau teprasmenga šaktarpy, te su vėgėlėmis dugnu ant Krokos eina ir su Estera Iste lyg Ryto nuo Aisčių su Nube-Nabyra, daugiau nebpareina.
Šišionė Neringos puskė Kuzena, matyt vėlei čia be Sovsėmėlio racijos neapsieita, nudrengta visai Polderin į glėbę žemiau Baltijos, puolė krokt, tarsi nuo Didžemės Aukštadvario kranto duobėn vėlei vienuolė būt dabar Paskenduolė.
Dainavos Lukas- laikas negrįžt. Sustojo Laikas kapsulėj kapsėti, o kur gi, kur gi, kur gi tą akmenuką –neštą ne pamestą, nešiotą, jau išnešiotą ir pagaliu apnešiotą (ne Puntukas alia ir ne pirmokas Mokas, bus kokie 4 kg. Nesantaikos) dėti. Gal vis dar čia užklystančius Didžemės pesimistus rugštele paslėgti, ar bendrai dabar palei seniūnijos nugalėtojos galijūną pasėti, ar dviračio lenciūgui įkalt sukalt ir perkalt, kad nebenugyliuotų kurtai, pasidėti.
Pasėdėti, kol geresni, ne kitokie, o tokie nuo Indo žmonės vėlei įpūs ne mažmožį alia Salos Aukurą -aurą, Godo eure lig ausų nesimurdys, likimas lems ne Šaktarpį, tarpušakį Mamonos.
Ką gis, regis tai regis, dar teks pasėdėt čia po Klevu dar pavasary, vasaroj, rudeny, ir vėl žiemą saulėtą su Lieta ant Kranto Pakalnos verčiau vairo plunksnos, nei ant dabartės Ąžuolo 1500 (x2000) mirusių ienų padėtam...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?