Žaibas pasiglemžė garažą, o vėtra rovė šimtamečius ąžuolus

2018-08-03, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
k. Zdanevičiaus nuotr.
k. Zdanevičiaus nuotr.

Šilutės rajone savaitgalį lijo, griaudėjo ir žaibavo. Dėl žaibo iškrovos užsiliepsnojo medžiai, o vėjas vartė medžius.

Liepos 29-ąją, apie 19 valandą, žaibas trenkė į medinį garažą, esantį Laučių kaime, Mokyklos gatvėje. Kilo gaisras. Išdegė 5 kvadratiniai metrai stogo, 3 kvadratiniai metrai sienos. Sudegė ir garaže sudėti namų apyvokos daiktai.

Liepsnas malšino trys ugniagesių gelbėtojų autocisternos.

Pasak Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Rimanto Mačijausko, ugniagesiai skubėjo traukti medžius nuo kelio.

Liepos 29-ąją, apie 19 val. 25 min., gautas pranešimas, kad ugniagesių pagalba reikalinga Kintų seniūnijoje, netoli Alkos kaimo. Čia medis gulėjo ant kelio Sakūčiai-Žemaitkiemis.

Gelbėtojai skubėjo ir į Gardamo seniūniją, Meškinės kaimą. Čia išversti trys medžiai. Jie nutraukė ir elektros laidus.

20 val. 39 min. ugniagesiai skubėjo į Stadiono gatvę, esančią Šilutėje. Čia prie pagalbinių pastatų degė elektros skydinė. Gaisro priežastis – elektros instaliacijos gedimas.

Į redakciją paskambinęs Vileikių kaimo gyventojas Raimondas Žeblinskas pasakojo, kad škvalas neaplenkė ir jo sodybos. „Viesulas tiesiog išsuko tris šimtamečius ąžuolus ir nunešė apie 10 metrų. Vienas jų užgriuvo ant mano mašinos. Gerai, kad gyvenamasis namas nenukentėjo. Deja, kaimyno ūkinio pastato stogą vėjas nunešė“, - kalbėjo pašnekovas.


Straipsnio komentarai

AR KARTAIS NEMIEGAT 2018-08-03
KADA GAISRAS BUVO O KADA TIK IKĖLĖ ŽINES Š I O K A R Č I A M A Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?