Mėnulio užtemimas prišaukė į Šilutę krūvą smurto: lūžo šonkauliai, žandikauliai, padarytos kirstinės žaizdos

2018-08-04, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Smurtas liejosi per kraštus. Asociatyvi pixabay.com nuotrauka
Smurtas liejosi per kraštus. Asociatyvi pixabay.com nuotrauka

Liepos 27 dieną vyko ilgiausias XXI a. Mėnulio užtemimas. Perskaitę policijos suvestinėje užregistruotus įvykius, galime tai susieti su pilnatimi ir jo kruvinuoju užtemimu, nes smurtaujančių buvo išties daug. Mušėsi ne tik sutuoktiniai, o lūžo ne tik šonkauliai ir žandikauliai.

Pasak Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Jurgitos Nausėdienės, pilnatis tikrai padarė savo, mat Šilutės rajone smurtas liejosi.

Liepos 28-ąją, apie 19 val. 50 min., prie Lietuvininkų gatvės, Šilutės mieste, esančio prekybos centro durų, viešoje vietoje, nenustatyti asmenys konflikto metu sudavė smūgius neblaiviems vyriškiams, gimusiems 1974 metais ir 1984-aisiais. Pirmajam nustatytas 1,77 promilių girtumas, antrajam – 2,17. Pastarasis pristatytas į Šilutės ligoninės  Priėmimo skyrių, kur jam buvo diagnozuoti sužalojimai.

Tą pačią dieną, apie 22 val., šilutiškis, gimęs 1997 metais, savo namuose, Tilžės gatvėje, konflikto su seserimi, gimusia 1998 metais, metu vieną kartą sudavė jai delnu per kairįjį skruostą. Po valandos policijos pareigūnai tramdė kitą smurtautoją. Apie 23 val. 15 min. vyras, gimęs 1986 metais, sudavė kitam vyrui, gimusiam 1959 metais. Nukentėjusysis gavo ne mažiau kaip tris smūgius. Jis pristatytas į Šilutės ligoninės Priėmimo skyrių, kur po medikų apžiūros išleistas gydytis ambulatoriškai.

Naktis šiais įvykiais nesibaigė. Liepos 29-ąją, apie 5 val., tarp moters, gimusios 1965 metais, ir vyro, gimusio 1960 metais, kilo konfliktas Liepų aikštėje, Švėkšnoje. Vyriškis spyrė šešis kartus dailiosios lyties atstovei į klubus, po to metė akmeniu ir pataikė į kairiąją ranką.

Apie 15 val. 30 min. savo žmoną „auklėjo“ neblaivus šilutiškis, gyvenantis Vandens gatvėje. Vyras, gimęs 1963 metais, namuose, virtuvės kambaryje, vieną kartą delnu sudavė savo metais jaunesnei  žmonai į galvą. Vyras sulaikytas.

Po pusvalandžio smurtauta Šilutėje, Parko gatvėje, prie Šyšos upės. Čia nepažįstamas vyriškis kumščiu trenkė kitam vyriškiui į dešinę veido pusę. Po medikų apžiūros Šilutės ligoninės Priėmimo skyriuje nukentėjusiajam nustatytas dešinės pusės žandikaulio lūžis.

Liepos 28-ąją policijos komisariate užregistruotas vyro, gimusio 1966 metais, pareiškimas. Jame išdėstyta, kad liepos 27-ąją, apie 23 val., Vainute, prie Baranausko gatvės, pažįstamas asmuo, gimęs 1972 metais, du kartus kastuvu sudavė jam į nugarą ir vieną kartą į kairįjį dilbį, taip padarydamas trijų šonkaulių lūžimus ir kairės rankos kirstinę žaizdą.

Dėl minėtų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?