Reikėjo įveikti varžovą ir alinantį karštį

2018-08-05

Šilutės teniso klubo „Verdena“ garbės prezidento Viktoro Bučiaus didžiąją taurę laimėjo Mantas Mirauskas, lemiamoje partijoje įveikęs Artūrą Raicevičių – 6:7, 6:4, 11:9. Jų dvikova tęsėsi 3 valandas ir 10 minučių. Joje buvo visko, kas jaudina šios sporto šakos aistruolius – įtampos, intrigos, taktinių gudrybių, įvairių smūgių.

Turnyras liepos 20-22 dienomis surengtas Arūno Dikšo kortuose Mažiuose. Dalyvių – 17. Kovota dviejų minusų sistema, išaiškinant visas vietas. Įsteigtos 4 taurės. 3 taurės – prizininkams, 1 – paguodos varžybų nugalėtojui. Turnyro teisėjai – klubo prezidentė Gitana Mėgelaitienė ir eksprezidentas Česlovas Normantas.

Karštas oras ir dar karštesnių kovų serija. Tai pareikalavo iš dalyvių daug ištvermės. Turnyro lentelė buvo sudaryta 32 žaidėjams. Stipriausieji klubo tenisininkai iškart įkelti į aštuntfinalį. Iš jų į ketvirtfinalį prasiveržė Artūras Raicevičius, Saulius Stankevičius, Tomas Štakas, Dionizas Liatukas, Rimas Ubartas, Žilvinas Lelėnas, Arūnas Dikšas ir Mantas Mirauskas. Trečiajame turnyro etape kovos paaštrėjo. Kelią į pusfinalius prasiskynė A. Raicevičius, įveikęs S. Stankevičių, T. Štakas, nugalėjęs D. Liatuką, R. Ubartas, paėmęs viršų prieš Ž. Lelėną, ir M. Mirauskas, nugalėjęs kortų šeimininką A. Dikšą. Pusfinalyje A. Raicevičius įrodė savo pranašumą prieš T. Štaką – 6:4, 6:0, o M. Mirauskui teko išlieti nemažai prakaito, kol po trijų setų nugalėjo R. Ubartą. Finale M. Mirauskas išvargo pergalę prieš A. Raicevičių – 6:7, 6:4, 11:9.

Ilgas tris valandas ir 10 minučių Mantas bei Artūras bėgiojo po kortus, stengdamiesi užvaikyti vienas antrą smūgiais į aikštelės kampus pernelyg nerizikuodami, laukdami patogaus momento mirtinam kirčiui. Abu varžovai buvo kantrūs, abu siekė triumfo. Laimėjo M. Mirauskas. A. Raicevičius liko antras, trečias – R. Ubartas, įveikęs T. Štaką. Paguodos taurė įteikta Stasiui Šveikauskui. Turnyro dalyviams teko kovoti ne tik su varžovais, bet ir su alinančiu karščiu. Ta dviguba distancija iki pergalės buvo itin sunki.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?