Pirmadienio horoskopas – sausio 12 d.

2015-01-12, ji24.lt
„Shuterstock“ nuotr. / Fantazijų pasaulis
„Shuterstock“ nuotr. / Fantazijų pasaulis

Pasitinkant naująją savaitę, siūlome pasiskaityti dienos horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Mažiau galvokite apie save, o daugiau – apie kitus. Tuomet nuotaikos kolektyve šį rytą džiugins, o jūs žinosite tinkamus žodžius, padedančius pasiekti pašnekovų mintis ir širdį. Popietę vadovams įtikti bus sunku, o ir jūs patys neišsiteksite savo kailyje. Negana to, vidurdienį jūsų planeta – valdovė įeina į Žuvų ženklą. Plaukite pasroviui ir pasiruoškite susitikti su praeities šešėliais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Marsas įeina į jūsų draugų ir komandinės veiklos sritį. Prasideda laikas, kai konfliktai su draugais ir bendražygiais neišvengiami, jei jūs manote, kad nieko nėra svarbiau už jus ir jūsų norus. Pasiaukoti dėl kitų dabar kur kas svarbiau. Pirmadienis permainingas. Ryte originaliai sprendžiate profesinius ir santykių su kolegomis galvosūkius, o popietę norite ištrūkti nuo įgrisusios ir varginančios rutinos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Vos savaitei prasidėjus būsite žavūs ir kupini žinojimo, kaip viskas turi būti. Deja, tai pamažu blės. Planai komandoje ar dėl draugų kaltės žlugs, o kažkas nuspręs, kad jumis pasitikėti negalima. Be to, dėl Marso, suaktyvinančio jūsų karjeros sritį, įsitrauksite į profesinio išlikimo kovas. Atminkite: laimėsite tik tada, kai jūsų pastangos kurs visuotinę, o ne asmeninę gerovę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Marsas suaktyvina jūsų tikėjimo, studijų, tolimų kelionių ir aukštesnių idealų sritį. Jūsų horizontai prasiplės, jei leisitės vedami aukštesnių jėgų, o jūsų varomoji jėga bus gėrio, šviesos ir vilties siekis. Tiesa, šiandien gali būti nelengva tuo tikėti ir kitus įtikinti. Nebent ryte, kai matysite daugiau nei įprastai. Vakarop šeimyninę laimę drums profesiniai netikėtumai ir partnerių bandymai jus kontroliuoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien Marsas, įsikuriantis Žuvų ženkle pavers jus paslaptingais, seksualiais ir pasiruošusiems grumtis už tai, kas jus sieja su brangiais žmonėmis. Be to, pirmąją dienos pusę jūsų nereikės raginti su kuo nors pasikalbėti ar susitarti. Nenustygsite vietoje, kai reikės panaudoti savo kalbos dovaną. Tik vakarop jūsų entuziazmas bus prislopintas dėl kolegų nepasitenkinimo ar netikėtų pokyčių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų santykius paįvairinti, bet ir apsunkinti gali Marso padėtis priešingoje Zodiako pusėje. Panaudokite prasidėjusį periodą santykiams stiprinti, o ne griauti. Šiandien iki pietų pokalbiai su kolegomis ir darbo vietoje skleidžiami jūsų kerai padės pasijusti tvirčiau. Jūsų gerojo įdirbio nepanaikins vakarėjant iškilę nesusipratimai ir abejonės tais, kuriais iki šiol pasitikėjote.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Povandeninės srovės, kurios ir padės, ir trukdys jums darbo vietoje artimiausiu metu, bus ne kas kita, o Marso siunčiami signalai. Jis leis kūrybiškai atlikti užduotis ir pasirūpinti savo bei artimųjų sveikata. Šiandien jūsų akyse įsižiebs kūrybiškumo ugnelė, kurią po pietų keisti partnerių ar nemalonūs namiškių poelgiai gali visiškai užgesinti ar atšaldyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl aktyvumo planetos apsilankymo Žuvų ženkle jūs nuo šios dienos būsite itin aktyvūs romantikos, vaikų, žaidimų ir kūrybiškumo frontuose. Be to, dar šiandien pernelyg nesiafišuodami sutvarkykite namiškių reikalus. O jei vakare vietoj padėkos gausite didelę dozę naujų užduočių ir dar didesnę nepasitikėjimo porciją – pernelyg nesinervinkite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Galimas daiktas, kad nuo šios dienos kažką nuolat tvarkysite, remontuosite namuose arba paprasčiausiai kovosite su namiškiais dėl vietos po namų stogu. Na o šiandien būkite geru komandos nariu, kuris žino, ką, kaip ir kada pasakyti. O kai teisingai susitarsite iki pietų, nebus taip sudėtinga išspręsti popietę iškilusius finansinius nesusipratimus ar vaikų išdaigas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl Marso Žuvų ženkle bendravimas jums taps svarbus, o dėmesio pareikalaus jūsų brolis, kaimynas, dėdė ar žmonės, su kurias susiduriate internete ar paslaugų sektoriuje. Nuojauta padės išspręsti su tuo susijusias mįsles. Bet ne ja, o savo vertybėmis ir neįprastu požiūriu vadovaukitės šiandien, kai stiprinsite savo pozicijas darbe ar spręsite namiškių iškeltas sąlygas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuo šios dienos daugiau laiko ir jėgų skirsite savo gabumų, vertybių ir, žinoma, materialiojo pagrindo stiprinimui. Mažiau kontroliuodami, o daugiau svajodami ir pasitikėdami jus nešančia srove šiose srityse kur kas daugiau nuveiksite. Geros žinios šios dienos rytą: jūsų nuomonė bus išgirsta, o jausmai – suprasti. Ir nieko tokio, jei kažkam vakarop bus smagu pasiginčyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Metas pasiraitoti rankoves ir imtis veiklos. O kaip gi kitaip – veiksmo planeta jūsų ženkle. Ir jei šiuo metu jūsų klaus, kaip elgtis – nesusigūžkite. Verčiau parodykite, kaip galima pasiekti tikslų vadovaujantis nuojauta, pasiaukojant dėl kitų ir svajojant. Jūsų turtingas vidinis pasaulis  padės ir šiandien, kai reikės peržengti keistus barjerus ir įminti draugų užmintas mįsles.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?