Antradienio horoskopas – sausio 13 d.

2015-01-13, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Neužmirštuolė
Fotolia nuotr. / Neužmirštuolė

Sveiki gyvi! Pradėkime dar vieną dieną nuo astrologės Vaidos Budginaitės horoskopo.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums labiausiai rūpės, kaip pagerinti savo santykių kokybę, bet poreikis gerai ir daug dirbti trukdys siekti šio tikslo. Be to, sutaupysite nemažai jėgų, leisdami savo partneriams atlikti pagrindinius vaidmenis ar net padėti jums apsispręsti. Saviraiškos pakaks kolektyve ar tarp draugų – juos jums sužavėti bus vieni niekai. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums svarbu nuoširdžiai pasidarbuoti. Gerų rezultatų siekius žlugdys kitų žmonių per aukštai iškelta kartelė, bet, jei neatmesite įžvalgų, kurių galbūt iš karto paaiškinti nepavyksta, nudžiuginsite tuos, kuriems dirbate. Po pietų būsite šiek tiek išsiblaškę, todėl nesigriebkite naujos ar atsakingos veiklos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visais įmanomais būdais sieksite harmonijos, ramybės ir darnos. Nors ne visi norės prie jūsų prisijungti ar jumis patikėti, jūs negailėsite dėmesio ir teigiamų emocijų nei jums besišypsantiems, nei jums prieštaraujantiems. Įkvėpimo, vilties ir žinių pasisemsite būdami tarp draugų. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Didžiąją dalį jūsų minčių prikaustys šeimos nariai ar namų reikalai, tačiau tarp jų ar dėl jų gali kilti santykių problemų. Tai vers jus kartais elgtis prieš savo valią ir daryti ne tai, kas jums patinka. Sėkmingas bendradarbiavimas leis įgyvendinti netradicinius projektus darbe, o netikėti sprendimai  sustiprins ryšius su partneriais. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai jums gyvybiškai svarbu pasikalbėti su tais, kurie šalia, nebūkite tikri, kad kiekvienam bendradarbiui tai patinka. O ir ne visus darbus pavyksta atlikti malant liežuviu. Kita vertus, jūsų santykius su sutuoktiniu ar darbo partneriais, šiandien gali paįvairinti iš toli gauta informacija ar kitoks požiūris į įprastus dalykus. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien per galvą versitės siekdami įvertinimo. Tačiau vienų norai atsitrenks į tvirtą abejingumo sieną, kiti per greit viską iššvaistys savo malonumams ir vaikų užgaidoms tenkini, treti, gautu atlygiu ar žodiniu įvertinimu, nepasidžiaugs. Gerą atmosferą darbo vietoje kursite pasitikėdami tomis kitų asmenų idėjomis, kuriomis paprastai pasitikėti nepavyksta. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeimos nariai, ar namuose palikti rūpesčiai, neleis jums jaustis patogiai šios dienos įvykių sūkuryje. Padėtį gelbėkite pasitelkdami jums pažįstamas priemones, tokias kaip diplomatiškumas, harmonija ir teisingumas. O jei jūsų širdis išsiilgo virpulio, o santykiai atrodo prigesę, būdami originalūs tikrai įžiebsite naujas aistras. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums reiktų susirasti saugią užuovėją nuo žvarbių žiemos vėjų ir užsiimti veikla, kuri stiprina jūsų vidinį pasaulį ir jį apsaugo. Pagrindinė kliūtis taip elgtis, bus žmonės, prašantys jus informacijos ar būtinybė, kur nors vykti ir su kuo nors pasikalbėti. Beje, nedidelis perversmas buityje pakeis ar pagyvins atmosferą namuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien esate stiprūs, kai reikia sutaikyti kolegas ar rasti tiesius kelius į draugų širdis. Ir jei ne jūs juos, tai jie jus įtrauks į nesibaigiančių malonių užduočių sūkurį. Tik štai dėl atlygio ar pasiskolinimo susitarti bus nelengva. O jei nesiblaškysite, gausite gerą progą pradžiuginti save naujomis pažintimis. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pilni lūkesčių, kad jūsų pastangos darbe nenueis vėjais, stengsitės dar labiau. Ir turbūt persistengsite. Gal dėl to, kad save pervertinsite ar nematysite tų, kurie priklauso žemesnei grandžiai. O vakare išgirstas šeimos nario pasiūlymas atskleis, kaip neįprastu būdu papildyti piniginę. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų šios dienos misija – įkvėpti kitus sklandesniems tarpusavio santykiams ir atskleisti daugiau būdų, kuriais įmanoma tai padaryti ar priežasčių, dėl kurių taip daryti verta. Kliudys nebent vidinės baimės ar išankstinės nuostatos. Savo asmeninį žavesį sustiprinsite ryždamiesi neįprastoms žinioms, susitikimams ar pokalbiams. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėsite sutelkti kitus darbui, bet abejingų ir nepasitikinčių bus daugiau nei norinčių bendradarbiauti. Save apsaugosite, neįsileisdami priešpriešos giliai į savo vidų, o santykius gerinsite išorinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, komplimentu ar šypsena. Permainos asmeninių finansų srityje pažadins jūsų vidinę stiprybę.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?