Bendraminčių kompanija Pagėgiuose nori pokyčių

2018-08-08
Sąskrydžio dalyviai sustojo bendrai nuotraukai.
Sąskrydžio dalyviai sustojo bendrai nuotraukai.

Liepos 28-ąją palei Nemuną nuvilnijo džiaugsmo ir linksmybių banga - susibėgo Pagėgių visuomeninio rinkiminio komiteto ,,Už permainas Pagėgių krašte” nariai.

Nors dėl darbų ir suplanuotų atostogų daug šio komiteto narių ir negalėjo dalyvauti, tačiau šventė pavyko. Tuo įsitikinę visi renginio dalyviai.

„Tik būdami vieningi, vienas kitam padėdami, vienas kitą drąsindami ir remdami galime nuveikti nuostabius darbus. Be galo džiaugiamės, kad gyventojai vis drąsiau pasipriešina įsivyravusiai tvarkai ir nebijo prisijungti prie mūsų drąsios ir kovojančios komandos, kuri visad siekia skaidresnės ir šviesesnės ateities“, - tokiais žodžiais susirinkusiuosius sveikino Pagėgių savivaldybės tarybos narys Edgaras Kuturys.

Pagėgiškiai turėjo progą susipažinti ir su krepšininku bei treneriu Tomu Pačėsu. Visi smalsiai domėjosi apie sportininko patirtį asociacijoje „Už Alytų”.

Susirinkimo metu spręsti ir komiteto reikalai, kalbėta ir daug diskutuota apie dabartinę situaciją Pagėgių krašte, dalyvavimą artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose, reikalingus pokyčius savivaldybėje. Susirinkusieji nebijo garsiai išsakyti savo nuomonių ir norų, kurie susieti su krašto ateitimi.

Sąskrydyje netrūko ir sportinių varžybų, linksmybių. Visi mielai sportavo, draugiškai varžėsi  sportinėse estafetėse, kurias paruošė A. Musvydas ir A. Jankantienė.

Netrūko ir muzikos, šokių bei vaišių. Tądien niekas neskubėjo skirstytis. O į namus sugrįžo su gera nuotaika, mat džiaugėsi, kad gali planuoti ateitį, siekti drauge, kad Pagėgių krašte atsirastų pokyčių ir galiausiai - tiesiog pabūti nuostabių bendraminčių kompanijoje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

iš toli2018-08-10
Kur čia veiksmas vyko? Gluosnių išsidėstymas mena senolio vokiečio senus pasakojimus ir foto...tik pastatai ne tie... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patytres2018-08-09
Juos jau matem - nieko gero.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aš už!2018-08-09
Kaip smagu matyt, kad pagegiuose dar yra zmoniu, siekianciu doros ir teisybe! Palaikau jus ir tikiu jumis! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tik2018-08-09
tik klausimas, kas valdys? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Klausimėlis2018-08-09
Tvarkos ir teisingumo partija, Darbo partija, Liberalų sajūdis, Pagegiu visuomeninis komitetas, tai kas nori valdyti Pagegius. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?