Karas su smurtu: smūgis pareigūnui į veidą

2018-08-12, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Šių metų rugpjūčio 4 dieną Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai skubėjo į iškvietimą. Įvykio vietoje vienas policininkas buvo sužalotas.

Rugpjūčio 4-ąją Šilutės pareigūnus pasiekė informacija, kad prie užtvankos vadinamos spūske, jauni vyrai vartoja alkoholį ir stumdosi.

Netrukus į nurodytą vietą nuvyko Šilutės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai. Prie vandens telkinio, esančio Šilutėje, Šilo gatvėje, išties buvo grupė vyrų, tarp kurių buvo kilusios muštynės. Aiškinantis įvykio aplinkybes su vienu iš vyriškių, gimusiu 1996 metais, šis, mėgindamas suduoti vienam iš šalia esančių vyrų, pataikė Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui į veidą. Nukentėjusiajam Šilutės ligoninės Priėmimo skyriuje nustatytas lengvas patinimas veido dešinėje pusėje. Smurtavęs vyras sulaikytas. Jam nustatytas 1,23 promilių girtumas.

Pasak Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkės Jurgitos Nausėdienės, dėl pasipriešinimo pareigūnui pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?