Trečiadienio horoskopas – sausio 14 d.

2015-01-14, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Gulbė žiemos fone
Fotolia nuotr. / Gulbė žiemos fone

Kaip greitai įpusėjo savaitė! Ką šiandien mums pranašauja žvaigždės?


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite linkę slėpti tai, kas jums svarbu. Galbūt tokiu būdu tikėsitės save apsaugoti nuo kažko, kas jums nesuprantama. Šios dienos sėkmės paslaptis – nerti kuo giliau, nieko nesibaiminant. Tiesa, nesistenkite savo originalumu išsiskirti iš minios. Verčiau įkvėpkite draugus ar kolegas savo idėjomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų sunkiai paaiškinamos įžvalgos šiandien gali padėti pagerinti savo profesinį įvaizdį. Tačiau tai ir dovana, ir išbandymas vienu metu. Sėkmingai partnerystei, susitarimams ar komandinio darbo rezultatams pasitarnaus jūsų pasitikėjimas kitais žmonėmis, noras atsižvelgti į jų nuomonę ir tikėjimas jų gera valia.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors šiandien visas jūsų mintis norės pasiglemžti kasdieniai rūpestėliai, juos įveikti padės kiek idealistiškas požiūris į problemas ir siekius. Be to, viskas, ką šiandien išgirsite, perskaitysite ar pamatysite, ne tik bus stulbinanti naujiena, bet ir galimybė stipriai papildyti savo žinių bagažą ar pakeisti požiūrį. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norėdami pakeisti tai, kas jūsų šiuo metu netenkina, gausite atsakymų savo profesinėje veikloje. Galbūt tokiu būdu už nugaros paliksite kažką, kas jus iki šiol slėgė. O sužinoję intriguojančių dalykų, turėsite progą kitaip vertinti savo santykius su mylimuoju, vaikų elgesį ar koreguoti auklėjimo strategiją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pokalbiuose su partneriais, kolegomis ar klientais būsite itin įžvalgūs. Bet neužteks tik kalbėti – teks išklausyti ir kitus. O netikėti susitikimai gali būti perspektyvios dalykinės partnerystės pradžia. Beje, daugiausia, ką galite padaryti dėl savo šeimos gerovės – tai sugriauti visas sienas, kurios jus skyrė su brangiais žmonėmis. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gavę keistų žinių, galbūt net visiškai griaunančių jūsų ankstesnę gyvenimo tvarką, neskubėkite visko atmesti. Nesigailėsite nerdami į šitą jums nepažįstamą pasaulį –  chaosas pradinėje stadijoje lai jūsų neišgąsdina. O pokalbiuose su žmonėmis iš karto neradę siūlo galo, jį atsirasite, vos liovęsi tikrinę tai, ką girdite. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien paklausę savo nuojautos, atrasite, kaip kasdienėje veikloje pritaikyti savo sugebėjimus, o gal net iš to uždirbsite daugiau nei tikėjotės. Be to, neplanuotas santykių posūkis gali paskleisti naujų romantiškų atspalvių, o keistas ar novatoriškas kolegų pasiūlymas – padėti įgyventi ilgai brandintą projektą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien su viltimi žvelgsite į savo vaikus ar kitus unikalius kūrinius. Svajonės, susijusios su jais pildysis, jei joms realizuoti panaudosite savo asmeninį žavesį. O perversmas buityje, iš pradžių sutrikdęs jūsų šeimos gyvenimą, ilgainiui leis visiems jums suprasti, kad būtent šių permainų kiekvienam trūko. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savo kūrybiškumu ir neįprastu požiūriu šiandien suintriguosite kiekvieną, su kuriuo bendrausite. Naujos pažintys, iš pradžių kiek sujaukusios jūsų popierius, leis jums geriau atsiskleisti. O tikėdami savo namuose vykstančiais keistais dalykais – neskubėkite pareikšti savo nuomonės, verčiau  pasitikėkite artimaisiais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nesprauskite šiandien savęs į jokius rėmus, jei tikitės naudos. Radę keistą grūdą namuose, būtinai jį pasėkite. Panašu, jog iš jo kažką naudingo išauginsite, net jei dabar jis atrodytų nieko vertas. Be to, istorijos ar naujienos, kurias šiandien girdite, gali praversti jūsų komandai: ją įkvėpti, sužavėti, pakeisti jos kryptį ar sutelkti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nepraleiskite pro ausis jus pasiekusios informacijos – jos pagalba lengvai rasite sprendimo būdus, padedančius įgyvendinti pačias keisčiausias savo idėjas. O jei norite, kad jūsų pastangos jus priartintų prie nustatyto tikslo, retkarčiais pakluskite aukštesnei, ne visiškai jums suprantamai jėgai. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sujaukti reikalai jūsų materialiame pasaulyje dar nereiškia, kad jūs kažką prarandate. Gal tiesiog reikėtų paklusti akimirkos įspūdžiui, jį užfiksuoti ir vėliau tą idėją, nuotaiką ar įžvalgą, esant tinkamai situacijai, panaudoti. Net jei ta diena ne šiandien – nenusiminkite. Ši diena jums gali būti gera, jei patys ieškosite rakto nuo paslaptingų durų į sėkmę. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?