Ketvirtadienio horoskopas – sausio 15 d.

2015-01-14, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Kavos puodelis
Shutterstock nuotr. / Kavos puodelis

Sveiki gyvi! Gražų rytą pradėkime gera nuotaika ir astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų svajonėms įgyvendinti šiandien atsiras daugiau kliūčių, nei galėjote įsivaizduoti. Užuot eidami prieš vėją ir tam išeikvodami visas jėgas, dalį jų pasidėkite į lentyną. Be abejonės, rasite, ką veikti, ypač, jei pasidairysite pakeleivių. Tačiau jais pasitikėkite tik tiek, kiek jums leidžia jūsų sveikas protas – pažadai gali perlipti visas įmanomas ribas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Draugai ar bendražygiai skatins jus kiek sunerimti, susitelkti, mokytis laukti ir taupyti. Verčiau išmokti naujų pamokų, nei griauti tai, kas iki šiol pastatyta, vien dėl to, kad ne viskas, ko jūs geidžiate, pildosi, o pažadėti pinigai ar dovanos vėluoja. Nevalia mestis ir kiton pusėn, tikintis namuose įvykdyti tai, kas turbūt šiuo metu nerealu. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kitų žmonių abejingumas šiandien jus gali atvesti prie nusivylimo ir nuovargio ribos. Nusivylus neįvykstančiais ar sustojusiais projektais, svarbu nenusivilti žmonėmis, kurie galbūt dėl to, kas vyksta, mažiausiai kalti. O jei popietę kažkas jums bers pažadus, susijusius su darbu, buitimi ar sveikata, nebūkite naivūs. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kad nesijaustumėte krintantys veidu į purvą, užuot aukštai skridę, šiandien būkite savo įprastose valdose. Antraip liausitės pasitikėti kolegomis, nusivilsite savo darbo vieta ar tiesiog sugadinsite sau sveikatą. O jei parduotuvių vitrinos kvies jus išleisti pinigus malonumams, prarasite saiko jausmą, todėl iš anksto nustatykite sau ribas. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei jus šiandien liūdina tai, ką iškrėtė (ar kažko nepadarė) jūsų vaikai, mylimas asmuo, o jūsų bendri su partneriais sumanymai įstrigo, neleiskite sau nukabinti nosies. Gal tik jums atrodo, kad visi abejingi jums ir jūsų norams? Raskite būdų praskaidrinti atmosferą namuose patys, tačiau vien savo asmenybės šviesa nepasikliaukite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Suderinti įsipareigojimus šeimai ir visuomeninį gyvenimą ar santykius su artimu žmogumi gali būti nelengva. Priežastys slypi jūsų ilgai kauptose nuostatose ar taisyklėse, kurias suformavo jūsų tėvai. Verčiau bendraukite, keiskite aplinką ir gerkite į save žinias. O jei būsite pakviesti kam nors pasitarnauti, padėkite, nepamiršdami savo poreikių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Informacijos gausa šiandien nepasiskųsite. To, ką norėsite išgirsti – neišgirsite, sutikti – nesutiksite, o ir numatytos išvykos gali neįvykti. Jei siekdami trokštamo jaučiatės taip, lyg eitumėte prieš vėją, neleiskite jam jūsų nublokšti. Verčiau atsitraukite ir pasirūpinkite, kad turimas materialinis pagrindas dėl jūsų ar kitų žmonių poelgių neimtų svyruoti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei lyg kortų namelis sugrius jūsų sugalvoti projektai, kuriuos jums norisi įgyvendinti ar nepavyks vaikams pasiūlyti numatytos veiklos bei pramogų, nenusiminkite. Raskite, kaip tai kitais būdais kompensuoti. Jūsų dėmesį gali patraukti galimybės suspindėti profesiniuose vandenynuose. Viskas įmanoma, jei jūsų ambicijos jūsų neapakins. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žvelgdami į veidrodį šiuo metu turbūt matysite žmogų, kuris atsakingas už viską, ypač už namuose užstrigusius reikalus. Kol kas juos pajudinti iš vietos gali būti nelengva, o bandant paskubom viską išspręsti – dar sunkiau. Todėl geriausias vaistas yra neskubėti ir kitų neskubinti. Ir dar, leisti sau pažvelgti ne tik į savo išorę, bet ir į vidų. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vidiniai stabdžiai dabar jums neleidžia tapti tokiu geru pašnekovu, kokiu norėtume būti. Kai kas dėl to jus apkaltins, o jūs noriai sau užsikrausite didesnę nei verta kitų žmonių problemų naštą. Verčiau raskite sau draugišką žmonių grupę ar sugalvokite, kaip galite save išreikšti kolektyve. Tačiau į bendrus įsiskolinimus ar intymumo paieškas nesileiskite. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kažkuris iš jūsų draugų ar bendražygių jūsų neįvertins taip, kiek jaučiatės verti. Bet kam dėl to jais nusivilti? Jei liautis ieškoti papildomų pajamų ar demonstruoti savo gebėjimų nepavyksta, raskite išeities iš labirinto kelią kitur. Pavyzdžiui, jūsų asmeniniai profesiniai tikslai. Link jų irtis padės kažkas iš partnerių, bet jiems savo valties irklų neatiduokite. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiuo metu kiek per daug tikitės. Iš savęs. Iš aplinkybių. Iš savo darbo. Iš savo vadovų. O jie lyg protestuodami prieš jus stato jums kliūtis. Jei taip tęsite – tiesiog save išvarginsite. Duokite sau laiko, kuris leistų jums nusiraminti ir rasti tai, kas jus uždega, padeda judėti pirmyn ir atmesti tai, kas veltui eikvoja jūsų energiją. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?