„Tele2“ salono vadovė Inga Arbataitienė: „Patarimus klientams dalinu ir laisvadieniais“

2018-08-24

Prieš porą metų bendrovės „Kantar TNS“ atliktas darbuotojų įsitraukimo tyrimas parodė, kad tik 13 proc. lietuvių save apibūdina kaip lojalius įmonei, kurioje dirba. Tačiau, panašu, kad kitaip jaučiasi „Tele2“ darbuotojai. Kai kurie jų čia dirba nuo pat įmonės veiklos pradžios, o savo miestuose jau yra tapę „Tele2” ambasadoriais.

„Ilgamečius darbuotojus ypač vertiname, jie yra patirties skleidėjai, kurie įkvepia kitus komandos narius ir formuoja įmonės įvaizdį. Tokį pavyzdį turime ir savo regione – Šilutės salono vadovę Ingą Arbataitienę, kurią miestiečiai vadina „Tele2“ ambasadore“, – sakė Vilma Alčauskienė, „Tele2“ Klaipėdos regiono vadovė.

Tikroji ambasadorystė – rūpintis klientu

„Tele2“ salone jau 14 metų dirbanti I. Arbataitienė teigia, kad motyvacijos darbe jai nepritrūksta: įkvepia stipri komanda, artimos įmonės vertybės, bendravimas su klientais, o svarbiausia – nauji iššūkiai. „Nuo pat vaikystės buvau labai smalsi, domėjausi naujovėmis ir nemėgau monotonijos. Ieškojau darbo, kuriame netrūktų įvairovės, naujų iššūkių. „Tele2” kiekviena diena vis kitokia – kasdien bendrauju su labai daug skirtingų žmonių. Klientų ratas Šilutėje didėja, todėl šiuo metu ieškome dar vieno komandos nario“, – sakė Inga Arbataitienė, „Tele2“ Šilutės salono vadovė.

Pasak I. Arbataitienės, darbas salone – kur kas daugiau nei būti pardavėju: čia esi technologijų specialistu, konsultantu, o kartais – net šiek tiek psichologu. „Šiame darbe labai svarbu ne tik klausytis, bet ir išgirsti. Būna, kad žmogus ateina naujo plano, nes vyksta akcija. Lengviausia būtų imti ir jį parduoti. Bet persimetus keletu žodžių, paaiškėja, kad su kitu planu klientas sutaupytų dar daugiau. Todėl visuomet bendrauju, aiškinuosi, kokie yra kiekvieno poreikiai“, – sakė I. Arbataitienė. Bendravimas jos nevargina, atvirkščiai, patarimus apie paslaugas ar įrenginius ji mielai dalina ir laisvadieniais.

„Tai ir yra toji ambasadorystė! Turbūt dar nebuvo laisvadienio, kai kam nors nepadėčiau išsirinkti plano ar naujo telefono. Patarimų klausia ne tik gatvėje, bet ir šeimos ar draugų rate. Visuomet seku rinkos bei technologijų tendencijas, noriu žinoti paskutines naujienas“, – sakė „Tele2“ Šilutės salono vadovė.

I. Arbataitienė sako ne tik pažįstanti beveik visus savo klientus, bet ir stebi, kaip auga nauja jų karta. „Su kiekvienu stengiuosi atrasti ryšį. Būna – pildai dokumentus, o klientas pradeda pasakoti apie savo šeimą, keliones ir kitus džiaugsmus. Kitą kartą jam atėjus, temą tęsiame, ir taip metų metus. Arba – ateidavo klientas su vaiku, o dabar tas mažylis – jaunuolis, kuris į saloną jau užsuka savais reikalais. Smagu, kad galiu jausti laiko tėkmę ir pažinti tiek žmonių“, – pasakojo I. Arbataitienė.

Darbuotojo lojalumas – nauda darbdaviui

Anot Vilmos Alčauskienės, savo darbą mėgstantys darbuotojai gyvenime yra laimingesni – juk darbe praleidžiame daug laiko! Be abejo, tai naudinga ir įmonei – įsitraukusi komanda dirba efektyviau, pasiekia geresnių rezultatų. „Siekiame, kad kiekvienas komandos narys būtų motyvuotas ir turėtų tas pačias galimybes augti. Nuolat rengiame apklausas, organizuojame mokymus bei seminarus. Jų metu aiškinamės darbuotojų poreikius, dalinamės idėjomis, semiamės įkvėpimo ir taip tampame stipresne komanda“, – sakė Vilma Alčauskienė, „Tele2“ Klaipėdos regiono vadovė.

„Tele2“ darbuotojų nuomonės apklausa parodė, kad trys ketvirtadaliai jų rekomenduotų savo darbovietę draugams. Aukštą pasitenkimą darbu rodo ir tarptautiniai tyrimai. Pagal „Aon Hewitt“ metodiką atliktame tyrime, operatorius buvo pripažintas geriausiu metų darbdaviu Baltijos šalyse. Tokį apdovanojimą „Tele2“ pelnė jau antrą kartą. Portalas „vz.lt“ skelbia, kad „Tele2“ yra pelningiausia telekomunikacijų bendrovė Lietuvoje, o įmonės mokami atlyginimai yra didžiausi, lyginant su konkurentais.

Kaip prisijungti prie „Tele2“ komandos?

Jei domitės technologijomis ir drąsiai priimate naujus iššūkius, „Tele2“ kviečia išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti atrankoje pardavimų vadybininko Šilutėje darbo vietai užimti. Daugiau apie šią ir kitas karjeros galimybes sužinoti galite internetiniame tinklapyje https://karjera.tele2.lt/.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?