Švėkšnoje sumažės neasfaltuotų gatvių

2018-08-30, Sveksnosnaujienos.lt
Užlaukio gatvės remontas. Autorių nuotr.
Užlaukio gatvės remontas. Autorių nuotr.

Švėkšnos pakraštyje, Užlaukio gatvėje, verda darbas. Čia bus paklota apie 250 metrų naujos asfalto dangos - tai tik dalis gatvės atkarpos. Pasak seniūno Alfonso Šepučio, pagal skiriamas lėšas seniūnijai per metus galima įrengti apie 300 metrų naujos asfalto dangos su pagrindais. Remontuoti būtent Užlaukio gatvę nuspręsta dar praėjusiais metais seniūnaičių sueigoje. 

Kaip teigė darbus vykdančios įmonės „Kauno keliai" atstovas Antanas Balčiauskas, gyventojai su nepatogumais gali susidurti dar apie dvi savaites. Per šį laikotarpį darbus planuojama baigti. 

Darbai atliekami iš kelių plėtros ir priežiūros programos. Lėšos gali būti skiriamos žvyrkelių greideriavimui, sniego  valymui (žiemos metu), asfalto duobių taisymui, žvyravimui, šaligatvių  įrengimui, gatvių apšvietimui, kelio ženklų ir gatvių pavadinimo lentelių įrengimui, senos asfalto dangos atnaujinimui, aikštelių įrengimui. Pagal šią programą dar šiemet planuojama atnaujinti aikštelės dangą prie tilto ir įrengti nedidelę automobilių stovėjimo aikštelę šalia Žalgirio gatvės. Jau įrengtas apšvietimas parko gatvėje.

Seniūnas taip pat atkreipia dėmesį ir į aktualią gyvenviečių problemą - senos asfalto dangos atnaujinimą. Kai kurių gatvių asfalto danga yra stipriai susidėvėjusi (ypač Inkakliuose – Žalioji gatvė). Tad ateityje planuojama didesnį dėmesį skirti šiems kelio ruožams.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!