Tradicinių amatų centras „ruošia dirvą“ startui

2015-01-18, Jonas Girskis, sveksnosnaujienos.lt

Sausio 8 d. popietę naujosios Švėkšnos tradicinių amatų centro darbuotojos Jurgita Rumšienė ir Ingrita Riterienė sukvietė Švėkšnos amatininkus, tautodailininkus, visuomeninkus, organizacijų atstovus prie arbatos puodelio tam, kad aptartų galimą bendradarbiavimą.

Švėkšnos tradicinių amatų centras turėtų tapti vieta, kur bus puoselėjami tradiciniai amatai, organizuojamos įvairios studijos ir būreliai, parodos, konferencijos, mugės, vyks įvairi kultūrinė veikla. Tačiau centras neturėtų apsiriboti vien šia sfera, mat jis yra pavaldus Šilutės turizmo informacijos centrui, tad dalis veiklos turėtų būti orientuota ir į atvykstančius turistus.

Tokios plačios veiklos barai taps tikru iššūkiu naujosios įstaigos darbuotojoms. Amatus kuruojanti Ingrita sakė, kad pradžia sunki, bet tikisi atrasti bendrą kalbą pirmiausia su vietos bendruomene. Pirmasis „egzaminas“ jau numatytas. Susirinkime nuspręsta rengti bendrą su visomis organizacijomis Kaziuko mugės šventę. 

Šilutės turizmo informacijos centro direktorė Rasa Kmitienė siūlė neatimti švenčių, o daugiau tapti padėjėjais, vienytojais.

Norint nuveikti kažką gražaus, reikalinga geranoriška pagalba vieni kitiems, tokiai nuomonei neabejingi liko visi 25 susirinkimo dalyviai.

Oficiali centro atidarymo ceremonija numatyta vasario 16-ąją.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad žydų bendruomenei perduodami pastatai prestižinėse miestų vietose?