Žemaičių Naumiestyje atidarytas gėlių salonas

2018-09-05
„Dirbsime tol, kol bus norinčių. Tikrai neplanuojame sekmadienį užsidaryti anksčiau nei 22 valandą. O pirmadienį visų lauksime nuo ankstyvo ryto“, - teigė salono savininkė D.Jusčiūtė.
„Dirbsime tol, kol bus norinčių. Tikrai neplanuojame sekmadienį užsidaryti anksčiau nei 22 valandą. O pirmadienį visų lauksime nuo ankstyvo ryto“, - teigė salono savininkė D.Jusčiūtė.

Rugpjūčio 10 dieną Žemaičių Naumiesčio miestelyje, Pergalės aikštėje 5,  duris atvėrė gėlių salonas „Žiedė". Atidarymo metu buvo išsakyta daug šiltų ir gražių žodžių, kurie sklido iš klientų lūpų.

Vieni užsuko pasižvalgyti, kiti jau ir nusipirkti. Salono savininkė Daiva Jusčiūtė sakė, kad pradžia buvo kukli, bet dabar jau gausėja ir pačių gėlių, ir kompozicijų, ir įvairių smulkmenų, kurios puikiai tinka ne tik prie jų.

Baigusi mokslus ir įvairius kursus, Daiva  praktikos įgijo dirbdama gėlių salone Klaipėdoje. Bet kadangi jos tėveliai gyvena šiame krašte, vis nedavė mintis, kad tokia vieta būtų reikalinga ir šiame miestelyje, kai galima iš anksto užsisakyti, suderinti įvairių švenčių papuošimus, pristatymus klientams tiesiai į rankas. Labai džiugina, kad tokios paslaugos, kai norima nudžiuginti klientus, jau vyksta ir yra reikalingos.

Šis savaitgalis ypatingas

Šiemet mokslo metų pradžios šventė vyks pirmadienį, rugsėjo 3 dieną. Todėl gėlių salonas „Žiedė“ jau suplanavo, kad savaitgalis bus darbingas ir tėveliai gėlių galės įsigyti ir sekmadienį iki vėlyvo vakaro. „Dirbsime tol, kol bus norinčių. Tikrai neplanuojame užsidaryti anksčiau nei 22 valandą. O pirmadienį visų lauksime nuo ankstyvo ryto“, - teigė salono savininkė.

Anot pašnekovės, jų kolektyvui tokia šventė pirmoji. Todėl nėra lengva užsisakyti ir numanyti reikalingą kiekį gėlių. „Tikrai pasiūla nebus mažesnė negu kitose, daug metų dirbančiose gėlių pardavimo vietose. Žinoma, neįmanoma tokia šventė be tradicinių kardelių, kurių kainos planuojamos nuo 1 euro“, - tęsė D. Jusčiūtė. Ji užtikrino, kad asotimentas tikrai bus spalvingas ir įvairus: gerberos, austomos, rožės, saulėgrąžos, hortenzijos ir daug kitų  žiedų žiedelių...

Siūloma naujiena

Norintiems kažko įvairesnio, Daiva mielai pristato naujieną - šiai šventei labai tinkančias vieno žiedo puokšteles kartoninėje pakuotėje. Pasak verslininkės, jos labai patogios vaikams, nes puokštelė nėra sunki, turi nešimui skirtą juostelę, yra išskirtinė, moderni ir su prieinama kaina.

Verslininkė visas gėles parduos su palinkėjimais. „Nesvarbu, kokio dydžio ar spalvos mokytojai ar mokytojui bus skirta gėlė, bet svarbiausia - nuoširdus noras parodyti dėmesį ir pagarbą”, - baigė pokalbį D. Jusčiūtė.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

oo2018-09-07
šaunuolikė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vairas2018-09-06
Kaip smagu ir dziugu gyrdeti o dar kad dirbsit ilgai labai gerai . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?