Norėjo užkurti krosnį – supleškino namus

2015-01-16, „Šilokarčemos“ informacija

Sausio 15 d., ketvirtadienį, Degučiuose užsiliepsnojo namas. Be socialinio būsto liko keturių asmenų šeima.

Pranešimą apie gaisrą Degučiuose ugniagesiai gavo apie dešimtą valandą ryto. Išvyko trys ugniagesių komandos. Iki jiems atvykstant prie liepsnos apimto namo atskubėjo tame pačiame kaime gyvenantis ugniagesys Stasys Šarkauskas.  Pamatęs liepsnų prarytą namą pareigūnas, nors ir nedarbo metu, įpuolė į patalpas ir išnešė degantį dujų balioną.

Lauke trypčiojo 58 metų namo šeimininkė su paaugle anūke. Moteris pareigūnams sakė, kad gaisras kilo, kai ji pradarė krosnies dureles. Iš prieš pora valandų uždegtos krosnies pakuros staiga pliūptelėjo ugnies liežuvis, pasiekęs net virtuvės lubas. Virtuvė užsiliepsnojo akimirksniu. Moteris su mergaite suspėjo išbėgti laukan. Iškvietusios ugniagesius nelaimėlės nubėgo pas kaimynus. Šoko ištiktai šeimininkei iškviesti medikai.

Atvykę ugniagesiai rado atvira liepsna degantį pastatą. Nelaimei neabejingas buvo ir netoliese gyvenantis ūkininkas Dovydas Lengvinas. Jaunas vyras užkūrė traktorių ir prikabinęs cisterną, pilną vandens, atriedėjo padėti ugniagesiams. Artimo nelaimei neabejingas vyrukas atviravo, kad jį domina ugniagesio profesija ir jis ketinantis juo tapti.

Ugnis sunaikino medinio pastato stogą, dalį perdangos, išdegė virtuvė ir kambarys. Seniūnijai priklausantį pastatą liks tik nugriauti.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?