Ne tik automobiliai lūžta, bet ir dantys gali išbyrėti

2015-01-18, Stasys BIELSKIS
Tokia yra Rasos gatvė, kuria paprasti žmogeliai važinėja...
Tokia yra Rasos gatvė, kuria paprasti žmogeliai važinėja...

Šilutės m. „Rasos“ sodų bendrijoje gyvenantys žmonės „Šilokarčemos“ redakcijai pasiskundė, kad automobiliu ir iš ten, ir grįžti atgal yra didelis vargas – apie pusantro šimto metrų ilgio Rasos gatvė pilna duobučių. Kaip tame posakyje, taip kratantis galima ir dantis pamesti... Vienas šilutiškis skundėsi, jog dėl tos problemos turėjo nuostolių - Rasos gatvėje lūžo jo automobilio priekinė važiuoklės dalis...

O ką apie tai mano miesto šeimininkas – Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus? Panašu, kad tokia padėtis jam yra įprastas dalykas. „Ar jis lenktynininkas yra, kad taip važiuoja? Prisižiūri apie karą filmų ir lekia... Koks dabar mėnuo? Sausis, beveik tas pats kaip Šaktarpis – nei greideriuoti, nei asfaltuoti negalima“, - vakar nustebęs „Šilokarčenai“ aiškino seniūnas.

Kadangi ant gatvės duobutėse yra vandens, R. Steponkaus teigimu, reikia palaukti, kol jos išdžius. „Jeigu šlapią žvyrą pastumdytumėme, važiuojančios mašinos jį ištaškytų. Šiandien geras oras, o jeigu rytoj vėl palis? Kelio danga pasidarys kaip košė, ir bus dar blogiau. Kas yra Šaktarpis – nei ledu, nei vandeniu... Jeigu rytoj (t. y. šiandien, penktadienį, - aut. pastaba) nelytų, jau būtų galima galvoti apie tos gatvės greideriavimą. Praėjusią žiemą paskambino man vienas šilutiškis, gyvenantis taip pat žvyruotoje gatvėje, ir paprašė atsiųsti greiderį. Po poros valandų gatvė jau buvo nugreideriuota. Kitą dieną išgirdau iš to žmogaus: „Nereikėjo greideriuoti, tu teisus buvai, dabar - košė“. Žiemą sniegą reikia stumdyti, o ne greideriuoti“, - pasakojo R. Steponkus.

Bet vis dėlto su ta Rasos gatve kažkas negerai. Nors kelio važiuojamoji dalis iškelta, yra pakelės grioviai, bet kažkodėl greitai atsiranda duobutės. Panašu, kad gatvė labai retai greideriuojama.

O dabar vairuotojai, ieškodami kur mažiau duobių, išvažiuoja į priepriešinę eismo juostą ir taip erzina priešais atvažiuojančiuosius.

 

 


Foto galerija

Tokia yra Rasos gatvė, kuria paprasti žmogeliai važinėja......O tokia – Sporto gatvė, kurioje seniūnas R. Steponkus turi namą pasistatęs.

Straipsnio komentarai

as2015-01-19
o Jaunimo gatvej prie 7 namo dar baisiau, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rasos gyventojas2015-01-19
Gal Steponkus norėtų kokį mėnesiuką pagyventi Rasos sode ir pavažinėti,tai gal pats pripratęs važinėti,naišku kokiu pagrindu išasfaltuota prie savo namų įvažiavimo gatvele,praeitų bet koks noras šaipytis iš vargstančių Rasos sode gyvenančių gyventojų,laikas tą gatvę asfaltuoti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?