Ramutiškiai vasarą palydėjo „spausdami gazą“

2018-09-12, Bendruomenės informacija

Paskutinę vasaros vakarą Ramučių kaimo bendruomenės „Navata“ namuose netrūko šurmulio. Čia rinkosi itin gerai nusiteikę ne tik ramutiškiai, o susirinkę aiškinosi, kas geriausiai „spaudžia gazą“ muzikiniame ringe.

Užvirė įnirtinga kova

Tik atėję dalyviai pasiskirstė į komandas. Kiekvienai jų suteikti pavadinimai: „DO“, „RE“, „MI“, „FA“, „SOL“. Dalyviai naudojosi Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos turima šiuolaikiška įranga – aktyvaus atsako sistema „Active Vote“. Ant kiekvieno stalo buvo pulteliai, skirti pažymėti atsakymus. Po žaidimų taisyklių pristatymo užvirė įnirtinga ir nuotaikinga kova.

Komandos stengėsi atsakyti į įvairius su muzika susijusius klausimus. Teko smegenis „pakrutinti“, kadangi reikėjo žinių apie muzikos žanrus, instrumentus, kūrinius, lietuvių ir pasaulio žymiausius kompozitorius, populiarius dainų tekstus, atlikėjus. Žaidėjai, besiklausydami muzikinių klausimų, žinomas dainas dainavo visi kartu, lingavo ir plojo. Pertraukėlių metu savo atliekamus kūrinius dovanojo jaunoji atlikėja Violeta Vilniškytė. Mergina dar labiau sušildė atmosferą savo nuoširdumu ir puikiai atliktomis dainomis.

Suplanavo veiklą

Renginio vedėjams, bendruomenės pirmininkei Lijanai Jagintavičienei ir Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos bibliotekinių procesų automatizavimo inžinieriui Ovidijui Kuldai,  susumavus  muzikinio ringo „Spauskim gazą“ rezultatus, paaiškėjo, kad komandų žinios buvo puikios -  viena nuo kitos skyrėsi vos keliais taškais. Nugalėjo komanda – „SOL“, kuri nuo pat renginio pradžios labiausiai jaudinosi ir buvo labiausiai susikaupusi. Garbingą II vietą užėmė Ramučių jaunimo komanda „RĖ“, o III vieta atiteko Laučių kaimo bendruomenės komandai „FA“. Visi ne tik pasikrovė geros energijos, bet ir buvo apdovanoti.

Nors renginys prasidėjo gana vėlokai, skirstytis niekas neskubėjo. Pokalbiai ir naujų renginių planai vyko prie pačių bendruomenės narių sunešto vaišių stalo. Nutarta organizuoti „Bendruomenės grybų čempionatą“, kurio metu rastas gėrybes ketinama padovanoti bendruomenės senjorams.

Renginio akimirkos:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?