Kakė Makė atvėrė plačiuosius mokslo vartus

2018-09-13, Neformaliojo ugdymo vyr. mokytoja Sonata Vilčiauskienė.

Rugsėjo 3 d. skambios ir smagios muzikos garsai pakvietė ugdytinius į Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio kiemelį pradėti naujųjų mokslo metų. Lydimi tėvelių, senelių, brolių seserų, mokiniai šventę pradėjo giedodami Lietuvos Respublikos himną, kurio metu ant mokyklos-darželio pastato suplazdėjo Lietuvos vėliava, skelbianti, kad prasidėjo nauji mokslo metai.  

Muzikos mokytojos Dalios Svirskaitės parengti mokiniai Emilija Lekavičiūtė,  Raigardas Šlajus  ir Ema Petrošiūtė  padovanojo dvi daineles apie rudenį, apie pilnas klases mokinių, pasiruošusių gerai mokytis. Gražias eiles su palinkėjimais siekti mokslo aukštumų deklamavo Raigardas Šlajus  ir Vitalija Kostrubaitė  (mok. Sonata Vilčiauskienė).

Vėliau mokyklos-darželio kiemelis prisipildė keturračio ūžesio. Su savo transporto priemone pasirodė Kakė Makė. Papasakojusi savo gyvenimo istoriją, ji nutarė paskambinti mokyklos-darželio direktorei Zofijai Lydekienei. Kakė Makė pareiškė norą mokytis mūsų mokykloje. Pasikalbėjusi su įstaigos vadove, ji sėdo ant savo keturračio ir išvažiavo sukėlusi vaikų šypsenas ir audringus plojimus.

Mokyklos-darželio direktorė Zofija Lydekienė pasveikino visą mokyklos bendruomenę – ugdytinius, mokytojus, tėvelius, senelius su naujų mokslo metų pradžia ir palinkėjo sėkmingų mokslų ir gerų rezultatų. Su rugsėjo 1 d. visus susirinkusius sveikino Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys Arūnas Pupšys. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?