Sugrįžo Rudens šventė į Šilutę!

2018-09-14, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Šilutiškiai ir miesto svečiai kviečiami sudalyvauti Rudens šventėje, kuri vyks rugsėjo 15 dieną šalia Šilutės F. Bajoraičio bibliotekos. Organizatoriai žada, kad kiekvienas joje turės, ką veikti.

Nuo 10 valandos ryto vyks tautodailės ir amatų mugė, maisto gurmanų turgus, mamyčių, bagažinių turgeliai. 

Susirinkusiuosius linksmins pramoginės muzikos ir šokių grupės iš Gargždų, Skuodo, Šilutės, Klaipėdos. 

Renginį organizuoja asociacija „Pamario vakarai“, koriai vadovauja Vygantas Stoškus. „Iš anksto atsipratome už eismo nesklandumus, mat tądien nevyks eismas Tilžės gatvėje. Tikimės, kad atvyks žmonės drauge linksmai praleisti laiką, pabendrauti, pasilinksminti. Netrukus ateis šalčiai ir nebebus galima pasidžiaugti šiluma. Rudens šventė – puiki proga išeiti iš namų ir pasimėgauti bobų vasara. Veiks turgeliai - mamos pardavinės įvairius naudotus drabužius ir kitus vaikams reikalingus daiktus. Gurmanų turgelyje gamintojai žada geras kainas. Ketina pardavinėti produkciją gamintojo kainomis. Žinome tiksliai, kad vyksta ne tik spintų valymas, bet ir garažų. Todėl čia bus ir norinčių parduoti įvairius sendaikčius. Bus galima įsigyti ir įvairių sodinukų, vaismedžių, gėlių“, - pasakojo V. Stoškus.

Pasak pašnekovo, organizuojant renginį, buvo pagalvota apie kiekvieną – ir jauną, ir seną, ir vos žengiantį pirmuosius žingsnius. Pavyzdžiui, kol tėvai ar seneliai laiką leis turgeliuose, vaikai galės džiaugtis pramogomis ant batuto, žiūrėti vaikų popchoro „Spindulys“ teatralizuotą pasirodymą arba tiesiog drauge šokti su šokėjais.

Atvykusiųjų lauks ne tik pramogos vaikams ir suaugusiems, bet ir įvairūs siurprizai.

Renginys vyks visą dieną iki 9 valandos vakaro. Jį užbaigs jaunimo diskoteka. Organizatoriai dėkoja Tilžės gatvėje įsikūrusių parduotuvių, įmonių verslininkams už pagalbą, kad Rudens šventė įvyktų.


Straipsnio komentarai

tai2018-09-15
kodėl iš švenčiu daromas verslas,kai už vietas prekybai renkamas baisiolinis mokestis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?