Pagėgiškiai miestų partnerių šventėse

2018-09-20, Vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė

Rugsėjis atneša smagiausią metinį įvykį – Pagėgių krašto šventę, tačiau Savivaldybės vadovai iki jos dar suspėja apsilankyti ir draugaujančių užsienio savivaldybių šventėse, pasveikinti jų žmones perduodant nuoširdžiausius linkėjimus iš Lietuvos, apsikeisti reprezentacinėmis dovanomis bei savo dalyvavimu sustiprinti jau seniai nutiestus draugystės tiltus. 

Savivaldybės meras Virginijus Komskis su komanda smagios vasaros šventės proga vyko į Ilavos (Lenkija) savivaldybę, su kuria draugaujama, keičiamasi kultūrinėmis programomis, svetingumo vizitais, vykdomi bendri projektai jau keturiolika metų.

Pagėgių savivaldybės mero patarėjas Bronislovas Būdvytis, lydimas savivaldybės administracijos skyrių vadovų, taip pat draugiškai sveikino artimesnius kaimynus – Sovetsko miesto ( Rusija) administracijos vadovus ir gyventojus miesto 466-ųjų įkūrimo proga. Draugiški kaimynystės ryšiai su šia savivaldybe palaikomi nuo 2001-ųjų metų.

Kaip kalbėjo iš švenčių grįžusieji - jose netrūko spalvų ir ypatingo pozityvo. Švęsti kvietė pilnos gatvės švenčiančių gyventojų, puošniai apsirengusių vaikų, koncertai, muzika. Lietuvių delegacijos buvo priimtos šiltai, svetingai. Svečių iš šių miestų sulauksime ir šiųmetėje Pagėgių krašto šventėje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?