Penktadienio horoskopas – sausio 16 d.

2015-01-16, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas

Štai ir savaitgalio nuojauta! Ką pranašauja žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Optimistinės nuotaikos ir tikėjimas, kad viskas įmanoma, šiandien atsitrenks į kitų žmonių abejingumo sieną. Gal vis dėl to jūsų patys sau pasistatėte sienas ir patys sugalvojote tuos, kurie trukdo jums įgyvendinti savo svajones? Ieškokite problemų priežasčių savyje, kad diena atneštų palengvėjimą. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei šiandien aplinkinių, ypač draugų ar komandos narių veiduose pamatysite abejingumą ar priešiškumą, neskubėkite nuo jų nusigręžti ar pradėti kovą. Jie čia niekuo dėti. Tai jums sunku įsileisti kitus, t. y. pasidalinti, priimti dovanas, atskleisti jausmus. Meskite išgalvotas iliuzijas, susijusias su jais, ir priimkite realias dalykus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norėdami sėkmingos dienos iš pradžių patys nuspręskite, ko jums reikia, o tada pradėkite kelti reikalavimus ir pageidavimus savo kolegoms, sutuoktiniui ar kitiems žmonėms. Tokiu būdu apsaugosite save nuo impulsyvių sprendimų, susijusių su jūsų profesine veikla. O ir vakare šioje srityje oro pilių nestatykite. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei kasdienybė šiandien jūsų viltis gesins, nebėkite nuo jų į pasaulio kraštą. Iš tiesų, būtent čia verda tikrasis ir pats geriausias gyvenimas: darbe, namuose, kieme, gatvėje, parduotuvėje, poliklinikoje. O ten toli jūsų laukia klaidos ir nesusipratimai, konfliktai ir netikri pažadai. Blaškydamiesi nuo vieno prie kito, išbarstytumėte savo energiją vėjais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nenoriai šiandien įsitrauksite į įvairius žaidimus, o būtent žaisti šiandien yra svarbiausia. Tačiau tam pasiryžę, žaiskite pagal savo, o ne partnerių taisykles. Jų siūlomų neatmeskite, bet pasiūlykite kitiems patogesnes alternatyvas be ginčų ir be kovos. Vakare, užuot idealizavę artimą žmogų, jo ar jos poelgiuose įžvelkite gilesnę prasmę. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nuo pat ryto jumyse liepsnos viltis, kad visi geri dalykai yra čia pat, tik su jumis jais niekas nesidalina. O gal jūs uoliai ginate savo tvirtovę, manydami, kad jokie įsibrovėliai neturi tiesės į jį pakliūti? Iš tiesų, kuo stipriau ginsitės nuo visų, tuo ilgiau jie neduos ramybės. Vakare tikėkite savo sutuoktiniu, bet dėl visa ko nustatykite savo tikėjimui tam tikras ribas. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visko imsitės su didžiausiu užsidegimu ir kupini šviesiausių lūkesčių. Tačiau visa informacija, kurios jums reikės įvykdyti savo dienos misiją – bus skurdi ar nuolat vėluos. Be to, kolegų pastabos ar atmosfera darbe išmuš jus iš pusiausvyros ir vers prarasti pasitikėjimą tuo, ką darote. Vakare saikingai vartokite vaistus ir svaigiuosius gėrimus.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums nuolat kažko trūks ir, užuot pasitenkinę mažu, eikvosite jėgas bandymams iššokti aukščiau galvos ir patenkinti savo neribotas užgaidas. Čia jums dar gali meškos paslaugą atlikti jūsų mylimas asmuo ar atžalos. Vakare savo dosnumu nebandykite ko nors priblokšti – liksite nesuprasti ir neįvertinti, o piniginę ištuštinsite. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien versis viliojančios perspektyvos, bet jums jas pamatyti bus sunku. Tam trukdys sienos, kuriomis nejučiomis apsitversite. Todėl netgi geranoriškas šeimos nario patarimas jumyse gali sukelti visą įvairiausių emocijų audrą. Jūsų požiūris į įvykius namuose ar šeimos narių poelgius, gali nesutapti su realybe. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien pyksite ant savęs ir ant kitų, kad esate kažkaip izoliuoti. O tai nutikti gali dėl jūsų pačių poelgių, kitų žmonių elgesio ar dėl netikusiai susiklosčiusių aplinkybių. Liaukitės ieškoti priežasčių. Atlikite ką nors reikšmingo toje vietoje ir toje situacijoje, kurioje esate. Vakare nepasikliaukite šeštuoju pojūčiu, kai atsidursite painiosios informacijos sraute. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien per daug vilčių sudėsite į savo draugų, komandos narių ar bendraminčių krepšį. Kuo daugiau į jį krausite, tuo daugiau iliuzijų atsimuš į ledinę sieną. Nagų nenudegsite, jei pasitenkinsite mažu ir visiems kelsite kuo mažesnius reikalavimus. Vakare skaičiuoti pinigų nerekomenduojama, kaip ir skolinti draugams ar skolintis iš jų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Manysite, kad esate stiprūs, bet tai pasiteisins tik iš dalies. Visų pirma, visa savo našta ir asmenybės apribojimų gausa ant jūsų pečių užsiris profesiniai rūpesčiai. Į ginčus nesivelkite, kai pajausite, kad kažkam atlikti neužtenka žinių, jėgų ar pasitikėjimo savimi. Verčiau atidėkite ir palaukite jiems tinkamesnio laiko. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?