Žurnalistė R. Miliūtė pagėgiškiams: „Jus ką tik išdulkino ir vardo nepaklausė“

2018-10-08, Rita Miliūtė

Iki šiol nerimsta aitros ir diskusijos dėl to, kad Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis už savo nuosavo automobilio naudojimą iš Pagėgių savivaldybės administracijos kiekvieną mėnesį gauna išmoką. Taip jis prie „menko“ savo atlyginimo prisiduria nuo 2011-ųjų. Apie tai rašėme ne kartą. Spalio 1-ąją LRT žurnalistė Rita Miliūtė socialiniame tinklapyje „Facebook“ pasidalino savo nuomone. Ji negailėjo aštraus žodžio apie susidariusią situaciją.

R. Miliūtė: „Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, kaip ir daugybė Lietuvos žmonių, į darbą ir iš jo važinėja nuosavu automobiliu. Daugybė Lietuvos žmonių, kitaip, negu Alvidas Einikis iš „Tvarkos ir teisingumo“, negauna kelių šimtų eurų priemokos už degalus ir mašinos nusidėvėjimą – maždaug septynerius metus, kas mėnesį, po pusės vidutinio atlyginimo dydžio kompensaciją už maždaug kilometrą iki darbo ir tiek pat atgal. Administracija pati turi 8 automobilius, bet, pasak p. Einikio, tokius senus, kad nėr kaip iki Šilutės nuvažiuoti.

Maždaug metus p. Alvidas tuos eurus gavo be mažėliausio teisinio pagrindo, nes neištaikė laiku su partijos bičiule, administracijos direktore Dainora Butvydiene, sutvarkyti popierių, kai pardavė automobilį, kuriam dėl kompensacijos buvo susitarę. Kompensaciją jam priskaičiavo ir už atostogas - kokis šūdas, šitą reikėjo sugrąžinti. Tačiau ne čia juokingoji dalis. Tarnybinis patikrinimas iš viso buvo pradėtas tik po to, kai po opozicijos lyderio kreipimosi įsikišo Valstybės tarnybos departamentas, čia Pagėgiai, žinot.

Tyrimo komisijos išvadoje teigiama, kad Administracijos direktorė Dainora Butvydienė tarnybinio nusižengimo nepadarė, nes „nėra duomenų, kad ji atsako už tarnybinių automobilių naudojimo tvarką”. Tą daro KITI asmenys jos vadovaujamoje administracijoje.

Ta proga Taryba pabalsavo, kad p. Butvydienė jokio nusižengimo nepadarė.

Sveikinu, mieli Pagėgių žmonės. Jus ką tiktai išdulkino ir vardo nepaklausė. Tiesa, bent jau ne visos Lietuvos akyse - šita savivaldybė savo posėdžių internete nerodo. Bet reikalas pataisomas – pagal šviežią p. Dainoros pasirašytą sutartį administracijos darbuotojai vyks tobulintis į penkias Ispanijos savivaldybes, kuriose įdiegtos pažangios IT technologijos.

Patobulės už 43 620 eurų. Pusę tiek mokesčių mokėtojai sumokėjo Alvidui Einikiui už jo automobilį.“


Straipsnio komentarai

to na2018-10-11
Pritariu. Teko matyt kaip esantis meras ranka paduoda, sveikinasi {ne su visais taip), o busimo mero tai draugelis nuo jaunystes Bubliskese Komentaras patinka Komentaras nepatinka
na2018-10-10
Čia Pagėgia.i Ir viskas tuo pasakyta. Viskas tvarkinga ir teisinga. Mūsų " Autoritetai" - šveicarai ir karmanai... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mindaugas2018-10-10
Taigi per Miliute ant teleekrano. Viskas planingai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.................2018-10-09
Reikalinga vieta, o ta pjauna kėde buku pjūklu..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pagegiai 2018-10-09
Idomu,kas,ir kiek jai sumokejo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2018-10-09
miliutė raso kas jai aktualu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vika2018-10-09
Palinkėsiu straipsnio autoriai taip pat būti... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
mokslininkai 2018-10-09
įvardijo dalį komentavimo ligos priežasčių:
tinginystė, bedarbystė, pašliję šeimyniniai reikalai, viešos nuomonės išreiškimo baimė, simpatija, antipatija, pavydas...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pasigedau2018-10-09
Kažkodėl Dalijos Einikienės komentarų nėra, nebėra ką ir skaityti. Gaila... Na tikrai jos nevadinsime tingine ir t.t.. O taip smagu būtų paskaityti vėl tą patį apie mergas, kojines, partijas ir koks blogas Kuturys.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jei2018-10-09
abipusiai pilnavertis, sukeliantis pilnatvės jausmą, reikalas minimas pavadinime - kam vardo klausti...reiškia širdyje dar ne sutema.
Tokios replikos kartais sukelia juoką, kartais nuteikia priešiškai...priklausomai nuo nuotaikos ir situacijos.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šilutiškė2018-10-09
Pagėgiškiai atsibuskit!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tik2018-10-08
Ar tas Einikis kartais nėra liuteronų vyskupo žmonos giminaitis? Komentaras patinka Komentaras nepatinka