Startuoja NKL 2018 - 2019 metų sezonas

2018-10-05, Sergėjus Gvildys
„Šilutės“ treneriai Laimonas Eglinskas ir Kęstutis Mačijauskas ruošia komandą naujoms kovoms.
„Šilutės“ treneriai Laimonas Eglinskas ir Kęstutis Mačijauskas ruošia komandą naujoms kovoms.

Spalio 5 d., prasidėjo reguliarusis Nacionalinės krepšinio lygos sezonas. Šilutės „Šilutė“ pirmąsias naujojo sezono varžybas žaidžia namuose su galinga Jonavos „Sintek-Jonava“ komanda. Gerai sukomplektuotas varžovas neslepia aukštų tikslų – laimėti NKL ir patekti į aukščiausiąją Lietuvos krepšinio lygą.

Naujajame Nacionalinės krepšinio lygos sezone dalyvauja 15 komandų. Į NKL kovų smagratį įsitraukė dvi naujos komandos - Gargždų CS ir Palangos „Kuršiai“. Pastarają įkūrė Lietuvos rinktinės ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos krepšininkas Reinaldas Seibutis. Taip pat lygiagrečiai vyks NKL tarptautinis turnyras . Jame dalyvaus Minsko „Tsmoki-2“ komanda. Ji visas rungtynes žais NKL komandų namų salėse ir su lygos klubais rungtyniaus tik reguliaraus sezono pirmuose dviejuose ratuose (28 rungtynės). Rungtynių su šia ekipa rezultatai bus skaičiuojami tarptautinio turnyro turnyrinėje lentelėje, o pagrindinėje NKL lentelėje šie rezultatai nefigūruos. 

Šilutės „Šilutės“ krepšinio komanda naujajame krepšinio sezone turi tikslą patekti tarp keturių geriausių lygos komandų. Tokia užduotis iškelta prie komandos vairo likusiam treneriui Laimonui Eglinskui. Pagrindinio tikslo siekimui suformuota nauja komanda. Jos komplektacija nėra baigta, dar vyksta intensyvūs darbai. Iš senbuvių aikštelėje matysime A. Globį, A. Gaidį, E. Džiaugį ir J. Perkinsą. Deja, pastarajam treniruočių metu patyrus rankos traumą, sezono startą teks stebėti nuo suolelio. Taip pat atvyko peržiūrai dar vienas legionierius iš JAV.  L.Eglinskas, vertindamas pasirengimą naujam sezonui, išskyrė komandos atletinio pasirengimo prioritetus ir sužaistas draugiškas rungtynes. Tai lėmė praėjusio sezono įvertinti faktoriai. Jaunas ir perspektyvus treneris propaguoja greitą, atletišką žaidimą. Todėl naujame sezone stengsis vengti lėto pozicinio žaidimo. Taip pat neturėtų nutilti ir tritaškių pabūklai, kuriais garsėja L.Eglinsko treniruojama komanda.

Šiandien 18.00 val. Vydūno sporto salėje pirmose naujo NKL sezono rungtynėse Pamario ekipa susitinka su Jonavos „Sintek-Jonava“ komanda. Priešininkai stiprūs ir motyvuoti, turintys didžiausią biudžetą. Draugiškose rungtynėse jie nugalėjo šeimininkus 80:75. Kokios bus šių komandų pirmosios reguliaraus sezono varžybos, pamatysime netrukus. Kad kovos ir emocijų netruks - tai faktas. O šeštadienį „Šilutė“ išvykoje žais su Tauragės krepšinio klubo komanda. Tai patyrę, žaidžiantys protingą pozicinį žaidimą krepšininkai. Palinkėkime mūsų komandai sėkmės ir pergalių!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?