Žiaurumo pliūpsnis Šilutėje

2018-10-14
alfa.lt nuotr.
alfa.lt nuotr.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai savaitgalį vyko į įvairius iškvietimus. Teko sulaikyti ne vieną smurtaujantį asmenį. Nukentėjusiesiems lūžo ne tik nosys.

Spalio 7-ąją, apie 4 valandą, naktiniame klube Šilutėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, nepažįstamas vyriškis iš chuliganiškų paskatų kumščiu sudavė į veidą vyrui, gimusiam 1983 metais. Šilutės ligoninės priėmimo skyriuje vyrui nustatytas nosies kaulo lūžis. Įtariamasis dar nesulaikytas.

Kitos dienos vakarą, apie 21 valandą, šalia kebabinės, Saulės akligatvyje, nepažįstamas vyriškis iš chuliganiškų paskatų sukėlė fizinį skausmą kitam vyrui, gimusiam 1996 metais. Nukentėjusiajam nustatytas atviras apatinio žandikaulio lūžis, kairiojo antakio muštinė žaizda, kairiojo skruosto sumušimas.

Smurtas artimoje aplinkoje užfiksuotas ir spalio 4-ąją.  Apie 13 valandą 30 minučių,  namuose, Šilutėje, Knygnešių gatvėje, neblaivus sugyventinis, gimęs 1952 metais, kumščiu sudavė neblaiviai moteriai į nosies ir galvos sritis. Šilutės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyriuje jai nustatytas nosies lūžis. Nukentėjusiajai taip pat nustatytas 1,98 promilių girtumas. Sugyventinis sulaikytas. Jam alkoholio matuoklis parodė 0,19 promilių girtumą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėl įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai.


Straipsnio komentarai

aaa2018-10-16
baisu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?