Šilutės futbolininkai septinti II lygoje

2018-10-13, Sergėjus Gvildys
Rungtynių akimirka
Rungtynių akimirka
Šilutėje buvo žaidžiamos Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos čempionato rungtynės. Šiaulių „FA Šiauliai” nesugebėjo nugalėti šeimininkų komandos ir išsivežė tik vieną tašką čempionato įskaitoje.

Šeštadienį pamario futbolininkai namie žaidė paskutiniąsias čempionato rungtynes. Varžovas - Šiaulių „FA Šiauliai”. Jau pirmosiomis atakomis svečiai parodė nenumaldomą norą išsivežti iš Šilutės pergalę. Jų atakų smaigalyje atsidūręs saugas Justas Petravičius pasižymėjo 20-ąją rungtynių minutę. Šilutiškiai nenorėjo pripažinti svečių pranašumo. Visas rungtynes jie ne tik gynėsi, bet ir stengėsi surengti rezultatyvią ataką. Vis tik svečiai neatlaikė šilutiškių spaudimo, nors ir gynėsi su pražangomis –antrojo kėlinio pabaigoje svečiams parodytos 2 geltonos kortelės. Paskutinėmis pridėto laiko minutėmis rezultatą išlygino gynėjas Arvydas Miklovis. Rungtynių pabaigą ir lygiąsias paskelbė nuaidėjęs teisėjo Osvaldo Pliuškio švilpukas.

Šalies futbolo II lygos vakarų zonos turnyrinėje lentelėje Šilutės futbolo komanda užėmė VII vietą. Sezono metu „Šilutė” 7 kartus įveikė savo varžovus, tiek pat sužaidė lygiosiomis ir  aštuonis kartus teko paragauti karčių pralaimėjimo vaisių. Bendroje įskaitoje surinkti 28 įskaitiniai taškai ir vienu tašku aplenkti futbolininkai iš Širvenos. Čempionato lyderiai ir nugalėtojai – „FK Minija” iš Kretingos surinko 28 įskaitinius taškus. Jie iškovojo 14 pergalių, patyrė 2 pralaimėjimus ir 6 kartus sužaidė lygiosiomis. Tiek pat taškų surinko ir II vietoje likęs Plungės „Babrungas”. Ši komanda laimėjo 16 rungtynių ir pralaimėjo 6. Dėl prastesnio įvarčių santykio plungiškiams teko tenkintis II vieta.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?