Pirmadienio horoskopas – sausio 19 d.

2015-01-18, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Širdies formos sausainiai
Fotolia nuotr. / Širdies formos sausainiai

Labas rytas! Šokame į naują savaitę. Ką šįkart žada dangaus kūnai?


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Liaukitės piktintis, jei šiandien jums atrodys, kad darbe kažkas jus per daug kontroliuoja. Esate stiprūs ir galbūt kažkas jums trukdo savo stiprybe piktnaudžiauti. O jei jaučiate, kad jums iš nugaros artinasi grėsmė, įsitikinkite, kad tai ne jūsų vaizduotės vaisius. Tiesa, dar būsite linkę pernelyg pataikauti draugams. Bet jei visi jaučiasi gerai, kodėl gi ne? 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Racionalus požiūris į gautas žinias ar rengiamus projektus šiandien jums yra labai svarbu. O jei kažkas kviečia jus įsivelti į komandoje sklandančius nesusipratimus, nelipkite į šį liūną. Verčiau paieškokite būdų, kaip kūrybiškai panaudoti šių žmonių energiją. Tiesa, šeimos nariai gali jums pasiūlyti pagalbą darbe, bet prieš sutikdami, pasitikrinkite, ar be jos neapsieisite. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Optimistinius pažadus šiandien dalins kažkas iš jūsų artimųjų, kaimynų, giminaičių ar socialinio tinklo draugų. Galbūt tai bus viliojantys pažadai keliauti, studijuoti ar užmegzti ryšius su užsienyje gyvenančiais žmonėmis. Galimas daiktas, kad greitai šiuos pažadus visi pamirš. Susitelkite ties kitais dalykais, pavyzdžiui, ties darbu, kur, regis, tikras chaosas.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nebrukite savo nuomonės mylimiesiems. Panašu, kad ne jūs, o jie geriau žino ne tik savo klaidas, bet ir jūsų. Tą patį galima pasakyti apie galimus sprendimus. O jei kalba pakryptų apie bendrus finansinius įsipareigojimus, jūra jums bus iki kelių. O tai vėliau gali apsisukti prieš jus. Tie, kas skuba laikyti egzamino, išsisuks nerdami giliai ir plaukdami pasroviui. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai darbo vietoje viskas aukštyn kojom, o jūs nesugebate suvaldyti šio proceso, pasikvieskite kolegas. Bet tuomet susitaikykite su mažesne galutinio rezultato dalele. Taip elgtis jums turbūt neleis išdidumas, nes jūs žinote savo galimybių diapazoną. Kaip tai derinsite su partnerių skleidžiamais kerais, kad ir jie jaustųsi pamaloninti, ir jūs – nepraradę karūnos? 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vaikai neleis jums atsipalaiduoti, o jei jų neturite, per jėgą bandysite išspausti naudos iš to, kuo galbūt reiktų paprasčiausiai pasidžiaugti. Sulaukę nežinomo geradario dovanos, gerai pagalvokite, ar ją išpakuoti. Galbūt ir be jos jums šiuo metu visko pakanka? Ir be to turite, ką veikti. Pavyzdžiui, susitarti su antrąją puse, kur jau ne pirma diena vyksta kovos su vėjo malūnais. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kažkas tikrai pasistengs šiandien pateisinti posakį, kad nėra namų be dūmų. Pažvelkite į veidrodį: ar ne jūs juos inicijuojate. Jei ne – numokite ranka ir eikite dirbti. Noro daug, kūrybiškumo nemažiau, tačiau ir abejonių, ar viskas įmanoma, dar daugiau. Saiko jausmo nėra tik jūsų atžaloms, kurie žino tik vieną žodelį: „noriu“!   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savo žodžių galia galite prispausti ką nors prie sienos. Įsitikinkite, kad niekam dėl to nekenkiate. O jei jums reikia ką nors sužinoti – pirmyn, dauguma nepastebės, kaip jums išplepės visas paslaptis. Beje, karjeros perspektyvos gali atrodyti šviesios, bet neapsirikite manydami, kad dėl to pradžiuginsite savo šeimos narius. Norėdami suvaldyti vaikus, pasiūlykite jiems kūrybiškos veiklos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei nepatiklumas ir bandymas visaip apsaugoti tai, ką turite, jūsų šiandien neuždarys tarp keturių sienų, vadinasi, diena nepraeis pro šalį. Susitikimai šiandien gali būti daug žadantys, tačiau dalis informacijos bus išpūsta. Gali būti, kad greit tai susprogs lyg muilo burbulas. Namuose viskas susitvarkys, jei neieškosite paaiškinimų tam, kas nepaaiškinama. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei pamatysite, kad šiandien jūsų visi bijo, tai gali būti tiesa. Tai galima pavadinti kitu žodžiu: gerbia. Puiku, jei tai naudojate kam nors apginti ar norėdami ko nors kilnaus pasiekti. Kažkas iš partnerių gali pasiūlyti mainus ar skolas, kurios jums tik dabar atrodo vertingos. O jei turite tikslų pasiekti savo pašnekovą žodžiais, prieš juos ištardami, pasitikrinkite, ar jie pakankamai aiškūs. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Panašu, kad jūsų paslėptų galių niekas nemato. Dėl to neverta nusiminti. Visi mato ką kita: jūsų skleidžiamus kerus, jūsų grožį ir žavesį. Įsitikinę, kad tokiu būdu nuginkluosite bet ką, visai neklysite. Tačiau nėra jokios garantijos, kad jūsų pasiektas rezultatas bus ilgalaikis ir neatsigręš prieš jus. Būkite sąžiningi ir sutvarkykite painiavą savo piniginėje. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums šiandien gali būti nelengva suprasti, kas čia aplink jus vyksta ir kaip tinkamai panaudoti savo galias, tokias, kaip kūrybiškumas, įkvėpimas ar nuojauta. Pamiršę save, turbūt manysite, kad nėra nieko svarbiau už pagalbą tiems, kuriems neva reikia jūsų pagalbos. Jūs neklystate, jei vėl nepainiojate pagalbos su pasiaukojimu.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?