Savaitės horoskopas – sausio 19–25 d.

2015-01-17, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Žiemos kraštovaizdis
Fotolia nuotr. / Žiemos kraštovaizdis

Ką žada žvaigždės? Kokios nuotaikos laukia? Visi atsakymai savaitės horoskope.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios savaitės astrologiniai įvykiai (Saulės perėjimas į Vandenio ženklą, jame įvykstanti jaunatis ir pakintanti Merkurijaus judėjimo kryptis) įneš ir teigiamų permainų, ir sumaišties į jūsų komandą ar draugiškus ryšius.

Viena vertus, prasideda tinkamas metas tapti novatoriais grupėje, burtis į klubus, ieškoti rėmėjų, stoti į organizacijas, įsigyti naujų draugų ar imtis veiklos kartu su esamais. Jei esate turėję su tuo susijusių minčių, antradienio popietę grįžę prie savo ketinimų, sudarykite būsimų veiksmų planą. Į jį nevalia žvelgti lengvabūdiškai. Viskas pavyks, jei laužysite taisykles, taikysite turimas žinias, įgysite naujų, vyksite į tolimas keliones ar bendrausite su toli gyvenančiais.

Kita vertus, trikdžiai grupėje, pažangios technikos gedimai ar stabdžiai jūsų komandos kelyje neišvengiami. O susitikę seniai matytą draugą, tikėkite – jis jums pasiųstas padėti atlikti dar neįvykdytą užduotį. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ši savaitė jums pradeda karjerai ir profesiniam statusui svarbų laikotarpį, kadangi šią jūsų sritį antradienį apšviečia Saulė šviesa ir joje įvyksta jaunatis. Šiuo Vandenio ženklo klestėjimo laikotarpiu jums nelengva atsisakyti įprasto gyvenimo ritmo. Saugokite jums būtiną saugumą ir stabilumą, tačiau neišlaisvindami savęs ir nesulaužydami kelių taisyklių, jokiais karjeros laipteliais nepalypėsite. Tik taikydami novatoriškus metodus, saikingai rizikuodami, atsakingai žiūrėdami į bendradarbiavimą ir bendrus materialinius resursus, būsite priekyje. Antradienio popietė tinkamiausia būsimai strategijai sukurti.

O jei retkarčiais atrodys, kad visiškai praradote kryptį ar nuolat vis esate atvedami prie jau matytos situacijos darbe, nuo jos nebėkite. Tai ženklas, kad kažkas toje vietoje liko neužbaigta. O jei akį patrauks dulkėmis nusėsta jūsų svajonė apie naują darbą ar profesinę kryptį, skirkite jai dėmesio. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Antradienį vyksiantis simbolinis Saulės ir Mėnulio susitikimas Vandenio ženkle, nukreips jūsų dėmesį į tolimų kraštų, studijų, pažiūrų ir akiračio plėtimo sritį. Jus būtų galima paraginti, nieko nelaukiant krautis lagaminus, užsiregistruoti į kursus ar paskatinti kitaip plėsti savo mažo pasaulio ribas. Ir tai jums dabar iš tiesų svarbu. Tačiau pakitusi jūsų ženklo valdovo Merkurijaus judėjimo kryptis, jus nuolat stabdys ir vers žvalgytis į praeitį. Norėdami, kad šią savaitę prasidėjęs periodas būtų vaisingas, labiau susikoncentruokite į procesą, o ne galutinį tikslą.

Galimas daiktas, kad būtent dabar išmoksite tai, ko iki šiol nepavyko ar privalėsite kažką atlikti dėl išsvajotos kelionės. Be to, gali tekti pertvarkyti savo pažiūrų sistemą, į ją įnešant kelis reikšmingus pokyčius. Žvalgydamiesi po tolius, kuriuos norite atrasti, būkite atsakingi partneriai, o, esant reikalui, keiskite ne tik kryptį, bet ir savo požiūrį į reiškinius. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl Saulės perėjimo į Vandenio ženklą ir jaunaties, šią savaitę prasideda periodas, stebinsiantis jus paradoksais. Iki antradienio popietės pabaigę svarbiausias užduotis ir apžvelgę jų svarbą jums bei aplinkiniams, pradėsite gyventi nauju ritmu, naujais iššūkiais ir netgi nauja kryptimi. Tačiau iki jos dar ilgas kelias, kurio metu griausite sienas, trukdančias jums įsilieti į bendrą vyksmą ir įminti svarbiausias būties, sėkmingo verslo, prasmingo bendradarbiavimo ir tikrojo intymumo paslaptis.

Ir nors jums atrodys, kad dažniau judate atgal, nei pirmyn, nenuleiskite rankų. Čia koją kiša retrogradinis Merkurijus, primenantis, kaip svarbu ne aktyviai kovoti už pergales, o gydyti įsisenėjusias žaizdas bendrų finansų, intymumo ir paslapčių fronte. Atrasite savyje ne vieną įsikerojusį įprotį ar įsitikinimą, kuris jums trukdo pasitikėti kitais ir patirti tikrąjį bendradarbiavimo ir intymumo skonį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmoji savaitės diena ir pirmasis antradienio pusdienis – tai pasiruošimas svarbiausiam mėnesio astrologiniam įvykiui jaunačiai. Apžvelkite, kas gera padaryta buityje, darbo vietoje ar kasdienėje rutinoje. Tai suteiks jums impulsą sėkmingai peržengti naujo laikotarpio slenkstį, už kurio spręsite visuomeninės veiklos, dalykinės partnerystės ir asmeninės partnerystės galvosūkius. Antradienio popietę paruošę sąrašą dalykų, kuriuos šioje srityje turite atlikti ar vizualizuodami pageidaujamą santykių rezultatą, sukursite palankią terpę jų įgyvendinimui.

Tačiau atsiminkite, kad ne laikas viską daryti savaip. Esate priklausomi nuo daugybės žmonių, kurių nuomonė svarbesnė už jūsų, o jų taisyklės – už jūsų asmenines ambicijas. O jei pasijusite lyg eidami labirintu atsidurdami vis toje pačioje vietoje, užuot širdę, prisitaikykite, išlaukite, eksperimentuokite ir noriai laužykite su santykiais susijusias nuostatas. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią savaitę Saulė ir jaunatis Vandenio ženkle jus pakvies tapti naujovių ištroškusiu genijumi darbo vietoje ar atliekant buities darbus. Tik tuomet, kai noriai plaksite kokteilius, naudodami įprastus ir naujus ingredientus, skanautojų gretos bus gausios, jūs – reikalingi, o jūsų pastangos – prasmingos. Kokie jie ir ko jūs sieksite, galite apsispręsti antradienio popietę, kai įvyks tiksli jaunaties fazė. Galbūt tuomet sukursite tobulą būsimo mėnesio valgiaraštį ir ne mažiau tobulą būsimų darbų planą?

Sėkmingai juos išpildyti gali būti ir lengva, ir sunku. Jums padės namiškiai, nuolat primindami jums apie jūsų pareigas ir pažadus sau bei jiems. Trukdyti gali kolegos, būdami abejingi, nepasitikintys ar liepiantys jums atlikti ne tai, kas įrašyta jūsų dienotvarkėje. To nesibodėkite. Tai tik priminimas, ko praeityje nepabaigėte. Stabdžių vaidmenį gali atlikti sušlubavusi sveikata ir būtinybė imtis sveikatos stiprinimo priemonių. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią savaitę, o tiksliau antradienį, Saulė įsikuria oro ženkle. Jums tai priežastis kurti, džiaugtis, būti su vaikais, žaisti, rizikuoti. Net jei neketinate tapti nauju žmogumi, kuris į pasaulį žvelgia vaiko akimis (o kodėl gi ne?), romantikos ir įkvėpimo dozė jums garantuota. Ją užtvirtins tos pačios dienos popietę įvykstanti jaunatis. Tai laikas, kai galite duoti teigiamą impulsą, padedantį vėliau pasiekti progreso kūrybos, vaikų ir romantiškų ryšių srityse. 

Būkite žavūs, laisvi, romantiški, žaismingi, džiugūs, neįprasti, eksperimentuojantys ir lengvabūdiški. Nekeiskite to net tada, kai, regis,  viskas kris iš rankų, būsite nuolat stabdomi ir niekas nepaisys šių žaidimo taisyklių. Tai vis retrogradinio Merkurijaus poveikis, kuris kvies jus susidurti akistata su anksčiau mylėtu asmeniu, perdaryti nepavykusias kūrybines užduotis ar išspręsti vaikų auklėjimo dilemą.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums šiuo metu verta kitokiu žvilgsniu apsidairyti savo namuose ir pamatyti tai, ko nematėte ar nenorėjote matyti. Tam šią savaitę ir vėliau jums bus sukurtos tinkamos sąlygos. Net jei nepradėsite renovuoti savo būsto ar keisti savo šeimos gyvenimo būdo, tam tikrus pokyčius, kurių pagrindas neįprasti sprendimai ir naujos technologijos, atlikti verta. Planams šioje srityje laiko skirkite antradienio popietę, kai Vandenio ženkle įvyks jaunatis.

Šis susitelkimas į asmeninę erdvę nepraeis be trikdžių dėl Merkurijau klajonių po Vandenio ženklą. Vos tik pamanysite, kad iš sąstingio pajudinote sunkų permainų vagoną, jis vėl kur nors įstrigs. Tačiau kartodami jau iki tol atliktus veiksmus, įsiveldami į jau diskutuotas temas su namiškiais ar susitikdami su žmogumi iš praeities, jūs  kitaip pamatysite ir įvertinsite savo praeitį bei šeimos įtakas jums. Ką tame įžvelgsite ir kokias išvadas padarysite, tokius pamatus savo ateičiai sukursite. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vandenio ženkle, t. y. jūsų mokymosi, bendravimo ir artimos aplinkos sektoriuje antradienį vyksianti jaunatis primena apie aktyvų laikotarpį šiose srityse. Tačiau tik nuo jūsų pasirinkimo priklauso, ar blaškysitės nuo vienos minties prie kitos, nuo vieno žmogaus, prie kito, ar skubėsite iš vienos vietos į kitą, nei vienai neskirdami pakankamai dėmesio. Planams ir būsimai strategijai kurti laiko negailėkite, ypač antradienio popietę.

Nerūpestingo bendravimo ir lengvų kelionių paieškos jūsų toli nenuves. Už abejones ir blaškymąsi būsite savaip baudžiami. Sutikti žmonės, naujos informacijos trikdžiai, vėlavimas ar technikos gedimai jus nuolat grąžins atgal, ten kur liko kažkas, ko jums niekaip nepavyko užbaigti. Viską, kas būtina, tinkamai atliksite, jei esant reikalui  eksperimentuosite, išlaisvinsite savo mintis, atvirai žvelgsite į praeitį ir į ateitį, rasite naujų kalbos išraiškos būdų ir jos panaudojimo priemonių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ši savaitė dėl jaunaties Vandenio ženkle išryškins jūsų asmeninių finansų ir talentų sritį. Ką norite joje nuveikti, nuspręskite patys, o jei reikia pagalbos – kreipkitės į specialistą. Tinkamiausias laikas šiems planams kurti yra antradienio popietė. Pabandykite tuo metu savo vaizduotėje pamatyti save tokiais, kokiais norite būti. Šiuo metu pasodinti daigai prigis, jei pasikinkysite eksperimentus, naujoves ir nesitikėsite, kad viskas įvyks per vieną naktį.

Laukti bus svarbu dėl nepalankių Merkurijaus įtakų. Tačiau, kas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kliūtis, vėliau taps jūsų augimo priežastimi. Jei įplaukos vėluos, o jūsų pastangos bus nevertinamos, pagalvokite, kokių savo įgimtų gabumų dar neatkleidėte? Svarbu, išjudinti stagnaciją ir išvyti nepasitikėjimą, nes tai gali būti pagrindinėmis jūsų nesėkmių ar per lėto progreso priežastimi. Be to, gal būtent dabar jums atsivers akys pamačius, kam išleidžiate didžiąją dalį savo pinigų. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę prasideda jūsų ženklo klestėjimo dienos, kai Saulė ir jaunatis jūsų ženkle. Kas, jei ne jūs geriau žinote, kaip viskas turi būti ir kaip vykti? Originalumas, noras eksperimentuoti ir burtis į grupes taps neišvengiama gyvenimo dalimi tiek jums, tiek kitiems. Tačiau jums tai aktualu siekiant tobulinti ir atskleisti savo asmenybę. Nelaukite, kol pokyčių vėjai nuneš jus nežinoma kryptimi. Nuspręsti, kaip norite keisti savo išvaizdą, elgesį, įvaizdį geriausia antradienio popietę, kai jūsų mintis visata skaitys be jokių trikdžių.

Deja, kelias į jūsų nusibrėžtų tikslų viršukalnę nebus tiesus. Daugiausia, ką galite padaryti dėl savo sėkmės, tai nebūti vienišiems ir savanaudiškiems. Visuomenei draugiška veikla ir draugų, komandos ar bendražygių palaikymas dabar yra pagrindinės sąlygos jūsų asmenybei sustiprinti. O norėdami išvengti žlugdančių situacijų, jų nevenkite, o žavėkite kitus savo neįprastu elgesiu, išvaizda ir požiūriu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šį antradienį Saulė pradeda judėti Vandenio ženklu ir popietę įvyksta jaunatis. Tokiu būdu prasideda mėnuo, kurio metu jūs dažniau panirsite į sapnus, fantazijas ir visa tai, kas, regis, toli nuo realaus pasaulio. Dvasiniu keliu einantiems tai puikus metas geriau pažinti save ir įvaldyti dvasines praktikas. Na, o kitiems, tai gali būti dienos, kai reikia susidurti su savo vidiniais demonais, mokytis pasitikėti savo vizijomis, nuojauta ir vaizduote.

Šiose jums įprastose valdose būsite priversti naudoti ne visai jums įprastas priemones. Svarbu nevengti naujumo, atsikratyti to, kas nebetinka esamoje situacijoje. Ir jei jus aplankys sapnai, kurie anksčiau nedavė ramybės, raskite juose atsakymus, galbūt visiškai kitaip interpretuodami jums jau įprastas sapnų reikšmes. Jėgų trūkumas gali būti ženklas, kad metas valyti organizmą nuo toksinų. Ir čia sėkmės sulauks nevengiantys eksperimentuoti. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?