Įvyko visus metus lauktas susitikimas

2018-10-21, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

ABF „Šilutės Rambynas“ darbuotojai – veteranai vėl rinkosi į tradicinį susitikimą, kurio metu daug metų išdirbę kolegos prisiminė savo praleistą laiką vienoje darbovietėje.  Šiemet ruduo derlingas – tarp susirinkusiųjų buvo būrys senjorų, atšventusių gražius jubiliejus.

Pirmiausia visus pasveikino „Šilutės Rambyno“  direktorius Algirdas Bladžinauskas.  „Mes jūsų laukiame, o jūs geranoriškai ateinate. Mūsų bendradarbiavimas nenutrūksta. Dėkoju, kad drauge dalyvavote miesto šventėje organizuotoje eisenoje.   Mes vis darbuojamės. Sprendžiame problemas. Gamybos įmonei stovėti vietoje negalima. Įrengimai reikalauja protų, jėgų.  Siekiame geresnių rezultatų. Judame į priekį. Iš Aplinkos ministerijos gavome įvertinimą už nuotekų tvarkymą. Anglijoje gerai įvertintos sūrio lazdelės „Piknik“. Produkcija pasiekia daugiau nei 10 šalių“, - kalbėjo vadovas.  Jis priminė, kad šiandien sudėtinga rasti norinčių dirbti darbuotojų. Nors vyrauja bedarbystė, tačiau daug atėjusių  tuoj išeina. Anot A. Bladžinausko, išties kontingentas turi būti norintis dirbti, o dabar tokių nedaug.

Gėlių puokštės ir dovanėlės įteiktos veteranams, kurie nuo praėjusių metų iki šių metų susitikimo atšventė jubiliejus. Trisdešimt devynerius metus išdirbusi „Šilutės Rambyne“ Bronė Žukienė atšventė šiemet devyniasdešimtąjį jubiliejų. Aštuoniadešimt metų sukako net penkiems buvusiems darbuotojams: Algimantui Dukauskui, dirbusiam dvidešimt vienerius metus, Ievai Kalitinienei, išdirbusiai dvidešimt devynerius metus, Birutei Naujokienei, išdirbusiai trisdešimt ketverius metus,  Aldonui Šmithenui  ir Stasei Tverskienei, išdirbusiems po trisdešimt penkerius metus.

Septyniasdešimtąjį gimtadienį atšventė trisdešimt metų dirbusi Irena Elena Andriuškienė, trisdešimt šešeris metus dirbusi Ona Lukošienė ir trisdešimt devynerius metus dirbusi Albina Paulienė.

Visus darbuotojus, prieš dešimtį ir dar daugiau metų palikusius šios įmonės sienas, nuolat sukviečia įmonės vadovai. Ne vienas iš atėjusių išdirbo visą gyvenimą tik vienoje įmonėje – „Šilutės Rambyne“. Jų darbo stažas siekia 40 ir daugiau metų. Šiemet į tokį susiėjimą senjorai atskubėjo šeštąjį kartą. Į jį, kaip ir kasmet, sukvietė kolektyvo siela Vaclova Šarliokienė, kuri kiekvieną pasitiko su nuoširdžia šypsena, apkabinimu. 

Susirinkusieji susėdo prie vaišių stalo ir ramiai leido laiką drauge. Su džiaugsmu prisiminė drauge praleistus laikus. Senjorams tai yra džiugus susitikimas, kurio laukia ištisus metus. Lauknešėliais su įmonės gaminama produkcija buvo apdovanotas kiekvienas veteranas.


Straipsnio komentarai

zigmas2018-10-24
Dažnai prisimenu buvusią darbovietę 1959-1975metai tuo metu vadinamą ,,Šilutės pieninė''o labiausiai Vacytę Šarliokienę kuri ir tais metais buvo kultūros pieninėje židinys jaunystės prisiminimai ir šiomis dienomis mane nukelia į Šilutė ,pieninę .Linkiu sėkmės visam veteranų-senjorų kolektyvui, ir didžiausio turto visiems SVEIKTOS ir dar daug tokių jubiliejų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vida2018-10-24
Tegul buna visi tokie vadovai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pagarba2018-10-23
pagarba Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vytautas2018-10-21
pagarba Rambyno vadovams ,o daugiausia tai Vaclovai.... ji visa savo siela aktyviste Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?