Naujajam „Šilutės" treneriui nepavyksta „prisijaukinti" pergalės

2015-01-20, „Šilokarčemos" informacija
 D. Matutis  (Nr.12)  „Šilutės
D. Matutis (Nr.12) „Šilutės" ekipoje, rungtyniaujant prieš „Rasų" komandą, buvo rezultatyviausias ir pelnė 20 taškų.
Penktadienį, sausio 16 dieną, krepšinio komanda „Šilutė" svečiavosi Raseiniuose,  kur žaidė NKL čempionato rungtynes su vietos „Rasų" komanda. Šiame susitikime keturių kėlinių nepakako ir vis dėlto, per papildomas penkias minutes pergalę iškovojo savų sirgalių akivaizdoje rungtyniavę raseiniškiai – 93:88.

Antrojo kėlinio viduryje po G. Galinausko dvitaškio „Šilutė" išsiveržė į priekį (28:29) ir pirmavo beveik visą rungtynių laiką. Trečiojo ketvirčio viduryje šilutiškiai atitrūko 10 taškų skirtumu (37:47), tačiau raseiniškiai, palaikomi savų sirgalių, nenuleido rankų. Ketvirtajame kėlinyje po 7 iš eilės G. Kurtinaičio („Rasai") taškų šeimininkai priartėjo iki 1 taiklaus metimo (76:78), o paskutiniąją sekundę Justas Petkevičius rezultatą išlygino – 80:80.

Pratęsimui pasibaigus „Šilutės" viltys žlugo

Įpusėjus pratęsimui darkart degė lygus rezultatas (87:87). Tuomet dvitaškį į „Šilutės" krepšį pasiuntė J. Petkevičius, tolimą metimą pridėjo G. Kurtinaitis ir abejonių, kas švęs pergalę, nebeliko. Palaikomi rekordiškai  didelio sirgalių būrio raseiniškiai iškovojo dvyliktąją pergalę NKL čempionate.

Daugiausia bėdų pralaimėjusiems šilutiškiams pridarė trys krepšininkai – rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Justas Petkevičius (21 tašk.) ir po 16 taškų įmetę Giedrius Kurtinaitis bei Karolis Guščikas. Pastarasis prie rezultatyvaus žaidimo pridėjo ir 15 atkovotų kamuolių bei 5 blokuotus metimus.

„Šilutės" ekipoje rezultatyviausiai žaidė Dominikas Matutis, kuris komandai pelnė 20 taškų. Po 17 taškų pridėjo Evaldas Šaulys ir Marius Kasiulevičius.

D. Matutis  (Nr.12)  „ŠilutėsE. Šaulys komandai pridėjo 17 taškųTrečiąsias rungtynes komandoje žaidžiantis M. Kasiulis pradėjo pelnyti taškus. Tądien jų buvo 17.