V. Komskis Pagėgių administracijos direktorę siekia atleisti dėl žurnalistės komentarų

2018-10-25

Pagėgių meras Virginijus Komskis antrąkart siūlo iš pareigų atleisti administracijos direktorę, „Tvarkos ir teisingumo“ atstovę Dainorą Butvydienę.

Iš „tvarkiečių“ gretų prieš dvejus metus pasitraukęs V. Komskis sako, kad šįkart administracijos vadovė jo pasitikėjimą prarado dėl to, jog nereagavo į žurnalistės Ritos Miliūtės išsakytą kritiką socialiniame tinkle „Facebook“.

Žurnalistė atkreipė dėmesį į administracijos direktorės pavaduotojo Alvido Einikio gaunamas kompensacijas iš savivaldybės už asmeninį automobilį.

„Sprendimą priėmiau, nes nebegaliu toleruoti, kad Pagėgių vardas būtų menkinamas visos Lietuvos mastu. Turiu omenyje žurnalistės Ritos Miliūtės komentarus apie Pagėgius. Šie komentarai skirti ne tik vietos gyventojams, bet ir politikams, ir, žinoma, pačiai savivaldybės administracijai. Toks viešas pasityčiojimas žemina mus visus“, – komentare vietos laikraštyje „Šilokarčema“ rašė meras.

Meras BNS tvirtino, kad D. Butvydienė turėjo reaguoti į kritiką.

„Ji turėtų arba patvirtinti, kad mes tokie esame, arba paneigti. Nes toks komentaras yra netinkantis savivaldybei, mes jai atstovaujame. Jis nekorektiškas Pagėgių atžvilgiu. Norėjau, kad paneigtų arba patvirtintų, kad iš namų administracijos direktorės pavaduotojas A. Einikis važinėja kilometrą pirmyn ir atgal. Jei tai tiesa – tai nekorektiška“, – sakė V. Komskis.

Meras tikino ne kartą raginęs atšaukti tvarką, kai už nuosavo automobilio naudojimą darbui mokamos kompensacijos – šiuo metu, anot jo, tokia savivaldybės sutartis su A. Einikiu jau yra nutraukta.

Pati D. Butvydienė plačiau mero siekio ją atleisti nekomentuoja ir sieja tai su artėjančiais rinkimais. Anot jos, „yra kalbų“, jog meras sieks būti perrinktas kaip Liberalų sąjūdžio kandidatas.

„Aš galvoju, kad viskas yra ne dėl to, paprasčiausiai artėja rinkimai“, – BNS sakė ji.

V. Komksis apie apsisprendimą dėl dalyvavimo kitąmet vyksiančiuose mero ir savivaldybių rinkimuose žada pranešti lapkričio viduryje.

„Apie tai dar anksti kalbėti, tai nevieša. Gali būti, kad išvis neisiu į rinkimus“, – BNS sakė jis, paklaustas, ar dalyvaus Liberalų sąjūdžio sąraše.

Pagėgių savivaldybės tarybą sudaro 21 politikas. Dvylika „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovų yra oficialiai pasidalinę į keturias frakcijas. Opozicijai priklauso septyni Darbo partijos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovai. Meras V. Komskis nepriklauso nė vienai frakcijai.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Gaila2018-10-29
Gaila, kad redakvija ištrina komentarus su žodžiu "padla". Jeigu direktorė padla, nemanau , kad čia keiksmažofis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
morda plytos prašos iš kart matosi aferistas melagis 2018-10-27
užjauskim dar viena kaimo našlaitį leiskim prie geldos pritilpt juk tentoks kiaulės papas skanus o mes ką iškentėsim juk mes kantrūs tik tie va šlipsuotojai skustagalviai juk jiem visko maža Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ale2018-10-26
Tai šlykšti morda. Fu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tvarkosi kaip savam kambarį ir dar įstatymus ivedinėja 2018-10-26
tai juk vien į jį pažiurin aferisto morda kas ne taip von lauk iš kedės jei moteris ten praeina tik per lova pas jį ir jai ne toks žodis ar elgesys von lauk iš kedės juk ten tas pats kaip tėvas tarp vaikų o dar rėkia ant pitino čia typ top putino kopija Komentaras patinka Komentaras nepatinka
analitikas2018-10-26

Kur jūs matot 21 politiką? Aš tai matau 3-jų K (nepagalvokit negražiai) razborkes. Artinasi kovo 3-ioji. Vienas K iš Vilkyškių nenori išeit, antras K iš Šilutės nori ateit, trečias K sėdi Pagėgių bunkery ir su viena B iš Šilutės frontą laiko ir spėju laimės rinkimų mūšį. Einikis – patrankų mėsa. Gerbiu šį žmogų, todėl man jo nuoširdžiai gaila. Stiprybės, tau, Alvydai. Visokie K,B.D ir kt. vardan kėdės, Miliūtės, Jagintavičičienės dėl šlovės - ką norės, tą išdulkins ir apšiks.

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jo2018-10-26
mere, nevaidink tyruolio. Pats kaip naudojiesi valdiška mašina saviems reikalams Komentaras patinka Komentaras nepatinka
12, 7, 1=202018-10-25
O kur dar vienas ,,politikas''? Kaip dabar mums isaiskejo,tai ne EINIKIUi kompen. NUTRAUKT reikejo, o nustot nuomot masinas is UAB 5 metus ir tukstancius svaistyt. Dekui Kuturiui ir Miliutei. gal baubkus STT parves i Pagegius. Mano galva tai nauda kai kam sutartis sudarinet su firmom
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?