Šimtai moliūgų nušvito Švėkšnos parke

2018-10-28

Penktadienį subjuręs oras nenutraukė kasmet grafų Pliaterių parke vykstančios moliūgų šventės "Mes už šviesą".

Lankytojai šeimomis traukė paganyti akis į šiųmetes moliūgų skaptavimo madas. Žmonės čia laukiami ir šeštadienį.

Švėkšnos parke tradiciškai jau septintąjį kartą nušvito moliūgų-žibintų liepsnelių jūra, kaskart sutraukianti tūkstančius žiūrovų iš visos Lietuvos. Šįkart, panašu, jų buvo ne ką mažiau nei ankstesniais metais.

Penktadienį apie 19 val. iš uostamiesčio pusės vykusiesiems klaipėdiečiams kelionė užtruko apie pusantros valandos. Nors eismą reguliavo policijos pareigūnai, žmonės strigo kamšatyse, sudėtinga buvo surasti laisvą vietą mašinai.

Nepaisant apsunkinto eismo ir lietaus, lankytojai buvo gerai nusiteikę, buriavosi parke su savo atsineštais moliūgais, valgė vietoje keptus blynus, gurkšnojo karštus gėrimus.

Šįkart atvykusieji išvydo ir naujų akcentų – specialiai šventei sukurtą įspūdingo dydžio Šimtmečio medį. 12 metrų aukščio sudėtinga konstrukcija yra nukabinėta šimtu moliūgų, kuriuos paruošė Švėkšnos "Saulės" gimnazijos bendruomenė. Taip originaliai švėkšniškiai nutarė paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio sukaktį.

Šventė parke tęsis ir šeštadienio vakarą, o 20 val. vyks naktinė ekskursija po Švėkšną. Visų norinčiųjų leistis į nuotykį prie miesto bažnyčios lauks gidė su žibintu.

klaipeda.diena.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?