Šilutiškė - pasaulio čempionė!

2018-10-31, P. Matulevičius, Ve.lt
Šilutiškė, policijos pareigūnė Eglė Vaitkutė savo trofėjų kolekcijoje jau turi bemaž dvi dešimtis planetos pirmenybių medalių. I. Sidarevičiaus nuotr.
Šilutiškė Eglė Vaitkutė tęsia gražias tradicijas - apgynė pasaulio rankų lenkimo čempionės titulą. Šįkart ji triumfavo Antalijoje (Turkija) vykusiame pasaulio rankų lenkimo čempionate.

E. Vaitkutė neturėjo lygių moterų svorio kategorijos per 80 kg kairės rankos varžybose. Finale mūsiškė per kelias sekundes nugalėjo baltarusę Tacianą Kaliuk. Šioje kategorijoje varžėsi 11 dalyvių.

Dešinės rankos varžybose E. Vaitkutė iškovojo sidabro medalį. Finale ji turėjo pripažinti kazachės Antoninos Lisianskajos pranašumą.

Rankų lenkimu Eglė Vaitkutė užsiima jau beveik 20 metų - nuo 1999 metų. Dar besimokančią mokykloje, ją pastebėjo kūno kultūros mokytojas ir apie fiziškai stiprią mergaitę papasakojo rankų lenkimo treneriui Aleksandrui Pancerovui.

„Kai pradėjau treniruotis, pirmaisiais metais šis sportas mane nelabai „kabino“. Tačiau nuvažiavusi į Europos jaunimo varžybas, kur užėmiau II vietą, pajutau sportinį pyktį - žinojau, kad galiu nugalėti, tik reikia dar pasistengti. Rankų lenkimas - individuali sporto šaka, kurioje už savo laimėjimus ir nesėkmes esu atsakinga pati. Taigi ėmiau dirbti rimtai“, - aiškino sportininkė.

Ir štai rezultatas - Šilutės policijos pareigūnė iš planetos pirmenybių jau daugiau nei dešimtmetį grįžta su medaliais ir garsina ne tik šį pamario miestą, bet ir visą Lietuvą.

Šiemet Antalijoje vykusiame pasaulio rankų lenkimo čempionate žibėjo ir daugiau lietuvaičių - tarp svorio iki 70 kg, dešinės rankos vyrų varžybose Mindaugas Tarasaitis iškovojo sidabro medalį, moterų svorio iki 55 kg, kairės rankos varžybose bronzą pelnė Gintarė Stravinskaitė, tarp meistrų klasės atstovių - svorio iki 60 kg, kovojant dešine ranka, bronzos medalį iškovojo Vilija Parnarauskienė.

Daugiau: Restaurant in Alanya

ŠAUNUOLĖ E G L U T Ė 2018-10-31
SVEIKINIMAI Š E M P I O N E I SEKMINGŲ PERGALIŲ IR TOLIAU Komentaras patinka Komentaras nepatinka