Komskis atsiėmė prašymą stoti į Liberalų sąjūdį

2018-11-03, Dalia Plikūnė
© DELFI / Eriko Skardžiaus nuotr.
© DELFI / Eriko Skardžiaus nuotr.

Pagėgių meras Virginijus Komskis atsiėmė savo prašymą stoti į Liberalų sąjūdį.

„Mano žiniomis, ponas Komskis atsiėmė savo prašymą stoti į partiją“, – sakė Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

Pagėgių meras buvo pateikęs tokį prašymą, ir jį partijos valdyba turėjo svarstyti lapkričio 7 dieną.

E. Gentvilas per partijos tarybos posėdį Kaune taip pat sakė, kad V. Komskis per trumpą susitikimą su juo Seime yra minėjęs, kad tikėtųsi Liberalų sąjūdžio paramos rinkimuose į Pagėgių merus. Tame susitikime dalyvavo ir parlamentaras Ričardas Juška, kuris, E. Gentvilo žiniomis, kandidatuos į Jurbarko merus.

V. Komskis paskutinį kartą nacionalinėje žiniasklaidoje atsidūrė po to, kai su žurnaliste Rita Miliūte dėl bandymo atleisti Pagėgių savivaldybės administracijos direktorę Dainorą Butvydienę iš Administracijos direktorės pareigų.

Jis dėstė, kad administracijos direktorė užmiršo, kad atstovauja vykdomąją, o ne politinę (atstovaujamąją) Pagėgių savivaldybės instituciją.

„Artėja metų pabaiga, kaip merui man labai aktualu, kur bus pastatyta Pagėgių Kalėdų eglė, nejaugi vėl, kaip praėjusiais metais, gatvėje? Aktualu, kas ir kaip dėliosime 2019 metų biudžetą? Juk visi puikiai žinome, kieno interesus atstovauja Dainora Butvydienė. Todėl prašau Tarybos narius šįkart būti sąmoningais ir atsakingais, o lapkričio 6 d. Tarybos posėdžio metu pritarti mano siūlymui atleisti Dainorą Butvydienę iš Administracijos direktorės pareigų praradus politinį (asmeninį) pasitikėjimą“, – rašė V. Komskis.

Žurnalistė į mero straipsnį feisbuke sureagavo su ironija.

„Jau Seimo šitai Miliūtei nebeužtenka (šitai, iš LRT ir Laisvės televizijos, ne tai, kuri iš Seimo), eina į Pagėgius, kur tūlas Komskis taikiai šaudo į tarnybinius šunis. Mielieji mano pagėgiškiai. Pats meras kuo atviriausiai pasakoja, kur bus paleidžiami Jūsų pinigai – kovoti su Miliūte. Feisbuke (jaučiu, dar parašysiu apie mero rūpestį dėl Kalėdų eglės). Laikykitės ten, tikrai“, – rašė R. Miliūtė. 


Straipsnio komentarai

Aldona2018-11-09
o jis man labai gražus kaip vyras Komentaras patinka Komentaras nepatinka
patyręs2018-11-08
Dar galima kurti rinkiminį komitetą, jeigu ką... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Virgiui2018-11-07
Nebejuokink žmonių Virgi. Eik geriau su broliu "susigeruoti". Mero kėdės brolis nebe perduos tau. Nuomonę keiti kas valandą, Savivaldybei darbų nenuveikei jokių, žadėjai per spaudą atskleisti Tvarkiečių negerus darbelius, tačiau iki šios dienos nieko, pagrindinis tavo rūpestis eglutė ir kad spauda apie tave rašytų tik gerai. Kažkokią gėlę primeni...? Ar ne narcizas Ji? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kas dar, mere?2018-11-04
Kokius dar kelius Virginijus išbandys kad išsaugotų šią šiltą vietelę? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kaip bebūtų2018-11-03
Virginijus geriausias meras kokį Pagėgiai yra turėję ir turės. Nei Kęstas, nei Kuturys tikrai nebus geresni už šį nuostabų žmogų!
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nu2018-11-03
Gražioje formoj neoficialiai pasiuntė kuo toliau ir viskas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
padvelkė2018-11-03
politine pros titu cija. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Cirkelis 2018-11-03
Aišku, kad atsiėmė, nenorėjo gėdos būti nepriimtam. Gal užteks juokinti žmones, "mere"? Komentaras patinka Komentaras nepatinka