43 naudingumo balus surinkusio E. Džiaugio vedama „Šilutė“ sutriuškino svečius iš Marijampolės

2018-11-04
M.Baranausko nuotr., nklyga.lt
Evaldas Džiaugys surinko dvigubą dublį, o lėtu žingsniu tolyn bėgusi „Šilutė“ (5-5) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate namuose 94:62 (21:17, 25:22, 21:15, 27:8) sutriuškino Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-3) krepšininkus.

Visų rungtynių metu marijampoliečiai buvo besivejančių vaidmenyje, o „Šilutė“, laimėdama kiekvieną kėlinį, lėtai, bet užtikrintai krovėsi pranašumą.

Lemiamą ketvirtį šilutiškiai pradėjo jau turėdami 13 taškų persvarą (67:54), o kėlinio pradžioje surengtas spurtas 10:0 įtvirtino komandos pergalę rezultatu 94:62.

Rezultatyviausias šeimininkų gretose buvo Evaldas Džiaugys, surengęs įspūdingą pasirodymą. Kapitonas per 36 minutes pelnė 25 taškus (4/7 dvit., 1/3 trit., 14/15 baud. met.), atkovojo 13 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei išprovokavo 11 pražangų.

Taip žaisdamas krepšininkas surinko 43 naudingumo balus, pagerindamas asmeninį šio statistinio rodiklio rekordą. Iki šiol jo rekordas buvo 33 naudingumo balai. E. Džiaugys vakarykštėse rungtynėse su Šakių „Vyčiu“.

Puolėjas taip pat pagerino savo išprovokuotų pražangų rekordą (11) ir pakartojo geriausią atkovotų kamuolių rezultatą.

Andrius Globys taip pat žaidė naudingai. Krepšininkas surinko 14 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir taip surinko 22 naudingumo balus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Edvinas Jezukevičius, pelnęs 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 25 (13 atk. kam., 4 per. kam., 43 naud. bal.), Andrius Globys 14 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Ronaldas Ghee 12, Rokas Nikitinas 10.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 14, Aurimas Urbonas 13, Justinas Jogminas 9.