Į Šilutės turgų vyras važiavo mikroautobusą prisikrovęs kontrabandinių cigarečių ir vaistų

2018-11-11

Šeštadienio rytą, apie 6 val. 30 min. Tauragės apskrities vyriausojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Šilutėje, Tilžės g. 59, ties kolonėle „Viada“ patikrinimui sustabdė mikroautobusą „VW Caravelle“.

Kaip rašoma Tauragės apskrities VPK pranešime, patikrinimo metu, mikroautobuse vairuotojas tarp rūbų paslėpęs vežėsi cigarečių „Fest“ (129 pakelius) ir „NZ Gold“ (367 pakelius). Cigaretės buvo pažymėtos Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis, taip pat rasta įvairių rusiškų vaistų.

Apžiūrint N.K. (gim. 1955 m.) sodybą, garaže rasta ir paimta dar 1616 cigarečių „NZ Gold“ pakelių ir 285 pakeliai cigarečių „Fest“, taip pat su Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis.

Iš viso paimtas 1901 pakelis cigarečių.

N.K. vyko į Šilutės miesto turgavietę, kur prekiauja rūbais, patalyne. Turguje būtų galimai prekiavęs vaistais ir cigaretėmis. Piliečio atžvilgiu pradėta administracinė teisena.

lrytas.lt
 


Straipsnio komentarai

C2018-11-13
Gyventi reikia sąžiningai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Birute2018-11-13
...o kaip zmonems isgyventi....
Taurages turgelyje taip pat galima nusipirkti cigareciu, alkoholio ir vaistu.
Manau jokia cia ne paslaptis.
Tai zino dauguma, tame tarpe ir policija.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
C2018-11-11
Bet vistiek atsiras homo sovieticus kurie sugebės pateisinti tokius kontrabandininkus. Reikia tik palaukti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?