Apdovanota Rusnės seniūnija

2018-11-14, Lietuvos Respublikos Vyriausybės informacija
Rusniškiai buvo apdovanoti už tai, kad gerbia ir puoselėja savo istoriją. D. Janučio nuotr.
Rusniškiai buvo apdovanoti už tai, kad gerbia ir puoselėja savo istoriją. D. Janučio nuotr.

Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje lapkričio 6 d. vyko Lietuvos seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finalinis renginys. Rusnės seniūnijai skirtas medalis ir padėka įteikti seniūnei Daliai Drobnienei.

Šio konkurso tikslas – sutelkti Lietuvos seniūnijas kultūrinėms, pilietinėms iniciatyvoms, stiprinančioms valstybingumą. „Dažnai lankydamasis mūsų krašto miestuose ir miesteliuose, į Vilnių parsivežu ne tik sprendimų reikalaujančių klausimų, bet ir daug žmonių nuoširdumo bei idėjų. Kiekvieno vizito metu įsitikinu, kad bendruomeniškumas – didžiausia jėga, kuri leidžia mums kurti Lietuvą tokią, kokią norime ją matyti ateityje. Nacionalinis seniūnijų konkursas – puikus atspindys, kiek daug gali nuveikti seniūnijos, vienydamos bendruomenes prasmingoms veikloms“, – sakė premjeras.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad seniūnijų bendruomenės gerbia ir puoselėja savo istoriją: statomi ir renovuojami paminklai savanoriams, išsivadavimo kovų dalyviams, tremtiniams, gaivinami tradiciniai amatai, kuriami kultūrinio turizmo maršrutai, vykdomos edukacinės programos įvairaus amžiaus žmonėms. Premjeras padėkojo konkurso dalyviams už aktyvumą ir palinkėjo sėkmės ateityje įgyvendinant įvairius projektus.

Konkursas „Valstybę kuriame mes“ yra Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos sudėtinė dalis. Konkurso tikslas – sutelkti Lietuvos seniūnijas kultūrinėms, pilietinėms iniciatyvoms, stiprinančioms valstybingumą. Seniūnijos varžosi dėl nominacijų: „Už pilietinę iniciatyvą valstybės stiprinimo labui“, „Už tautinės savimonės puoselėjimą“, „Už kūrybiškumo ugdymą“, „Už saugią Lietuvą“.


Straipsnio komentarai

baisu kaip apsileidusi šilutės valdžia GĖDA gėda 2018-11-14
va tokia seniune reikia didžiuotis kuria ne tik puošia aplinka kaip savo kiema ir rūpinasi aplinkiniais gyventojais bet ir net facebook bendrauja su savo rajono gyventojais o ką mūsų šilutės bezdalai sulindę kirmyje už septinių spynų nei prisiskambint nei prisibelst apsileidę iki ausų dugno prie nosies pasikrapšto ir visas jų darbas estakada greičiau padarys o takelio dar nebus sutvarkyta nuo didžiosios iki link traksėdžių greit bus 60 m kaip jis remonto nėra mates Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aušra2018-11-14
Pavydėt kitiems tokios seniūnijos! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nepatriotas2018-11-14
taip supratau,kad rusnei skirta padeka nie uz ka,tuscia beprasme padeka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Valio2018-11-14
Rusne estakada jau turi,Silute neturi baseino.Siulau isrinkti i rajono merus.O tie visi protai tegul kariauja vienas su kitu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?