Antradienio horoskopas – sausio 20 d.

2015-01-20, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Šunelis
Shutterstock nuotr. / Šunelis

Ar būsime pasirengę kažko naujo šiandien išmokti? O gal kaip tik – jokių patarėjų nereikėtų paisyti? Paskaitykime astrologės Vaidos Budginaitės prognozes.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Saulė, įeidama į Vandenio ženklą, suaktyvina jūsų draugų ir grupės veiklos sritį. Geras laikas burtis į klubus, organizacijas ar inicijuoti jų veiklą, ieškoti rėmėjų, susitikti su draugais, įgyti naujų ar suburti juos bendrai veiklai. Jūsų sumanymams ir idėjoms palaikymą suteiks šios dienos popietę įvykstanti jaunatis. Kurkite planus – tai puikus metas jūsų grupės idėjoms įgyvendinti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų karjeros sritį šiandien apšviečia Saulė, dėl to savo aukščiausiems profesiniams tikslams laiko ir jėgų artimiausiu metu negailėkite. Norėdami pasiekti daugiau, neišvengsite būtinybės bent kartais pasielgti ekscentriškai, įvaldyti naujas technologijas ir būti atsidavusiu kolegoms. Popietę jaunatis suteiks didelę augimo jėgą jūsų planams ir svajonėms šioje srityje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų horizontus artimoje ateityje ketina praplėsti Saulė, šiandien įeinanti į Oro stichiją. Žinoma, laukti sudėjus rankų nederėtų. Būkite aktyvūs svajotojai šios dienos popietę, kai įvyks jaunatis. Ji sukuria geras sąlygas naujai pradžiai, o jūs privalote nurodyti Visatai, ko jums reikia. Idealu, jei savo dėmesį sutelksite į būsimas keliones, studijas, pažintis ar ryšius su užsienyje gyvenančiais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Naujas gyvenimo ritmas ir nauji prioritetai jums bus padiktuoti nauja Saulės padėtimi. Būdama Vandenio ženkle, ji ragins jus nusimesti nereikalingą naštą, trukdančią jums žvelgti į gyvenimą giedru žvilgsniu ir įsileisti kitus žmones į savo veiklą ar asmeninį pasaulį. Senus modelius griauti padės popietę įvykstanti jaunatis, jei tuo metu jai padiktuosite, kokių dovanų iš jos norite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki popietės užbaikite darbus ir apžvelkite praėjusių keturių savaičių veiklos rezultatus. Tokiu būdu geriau panaudosite naująjį partnerystės laikotarpį, kuris prasideda šiandien, įvykus jaunačiai Vandenio ženkle. Popietę apmąstykite esamas dalykinių ir asmeninių santykių problemas ir savo norus šioje srityje. Puiku, jei jums pavyktų vaizduotėje pamatyti pageidaujamą santykių rezultatą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kaip norite pertvarkyti savo buitį, darbo vietą, darbo procesą, santykius su kolegomis ir kaip pagerinti sveikatą ar maitinimosi įpročius, galite nuspęsti šiandien. Jūsų sėkme rūpinsis į Vandenio ženklą šiandien pereinanti Saulė ir jame įvykstanti jaunatis. Tačiau norėdami gauti trokštamą rezultatą, šią popietę skirkite dalį savo brangaus laiko darbų planui skurti ar tinkamai dietai pasirinkti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien Saulė, įsikurdama Oro ženkle, suteikia jums tinkamas sąlygas kūrybai, romantikai, gyvenimo džiaugsmui, žaidimams ar laisvalaikiui su vaikais. Galite pasijusti vaiku, kuris savo kūrybos nesivaržo, žino, kaip pasidžiaugti mažais dalykais ir atvirai išreiškia savo jausmus. Tapkite mažu vaiku svajodami popietę, kai vyks jaunatis, suteikianti didžiulę augimo jėgą jūsų ketinimams išsipildyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl Saulės vizito jūsų namų sektoriuje ir jos simbolinio susitikimo su kitu šviesuliu Mėnuliu jums rekomenduojama nauju žvilgsniu pažvelgti į tai, kas vyksta jūsų šeimoje ir kaip atrodo jūsų namai. Net jei savo šeimos gyvenimo būdo nekeisite ar esminių pokyčių namuose neįvykdysite, nedidelės permainos privačioje erdvėje neišvengiamos. Šią popietę sutelkite savo mintis į trokštamas svajones.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Panašu, kad priartėjo laikas, kai daug mokysitės, bendrausite ir judėsite. To priežastis – Saulės perėjimas į jūsų bendravimo ir artimos aplinkos sritį. Norėdami išvengti beprasmio blaškymosi, nenaudingų plepalų ir varginančių pažinčių, patys nuspręskite, ko jums reikia. Kadangi šią popietę jaunatis, galite aiškiai mintyse išsakyti ar popieriaus lape užrašyti savo pageidavimus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Palikusi jūsų ženklą, Saulė įsikuria jūsų asmeninių finansų ir talentų srityje, o popietę joje įvyksta jaunatis. Tai laikas, kai turite pro didinamąjį stiklą pažvelgti į savo prigimtinius talentus ir savo materialųjį pasaulį. Gal būtent dabar rasite neišnaudotą talentą, kuris jums atneštų finansinį klestėjimą? Ar tiesiog sukursite stabilesnius pamatus? Jei turite planų ar svajonių – laiko tam negalėkite popietę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų ženklas pastebimai stiprėja dėl jame įsikūrusios Saulės. Paskui ją atskuba Mėnulis, kurių susitikimas – jaunatis, skatinanti tolesnį augimą ir klestėjimą. Prasideda jūsų asmenybės tobulinimo ir atsiskleidimo laikas. Šiandien galite apsispręsti, kokiomis savybėmis stebinsite savo aplinką. Nepamirškite svarbiausio – verta būti originaliais, draugiškais, eksperimentuojančiais ir susitelkusiems į ateitį. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė pereina į ženklą, kuris laikinai padarys jus lyg nematomais. Nebandykite su tuo kovoti ir siekti dėmesio. Verčiau panirkite kuo giliau į sapnų, fantazijų ir nuojautų pasaulį, kuriame atrasite daugiau nei realybėje. Priešingai, savo vidinėmis įžvalgomis praturtinsite pasaulį, jėgų sutaupysite ir jas sukaupsite ateičiai. Svajonių keliu leiskitės jau šią popietę.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?