Atkaklioje kovoje nugalėjo „Žalgirio“ jaunimą

2018-11-16, Sergėjus Gvildys

Po dramatiškų varžybų Šilutėje L. Eglinsko auklėtiniai šventė neįtikėtiną pergalę prieš Kauno „Žalgirio-2“ komandą 89:86. Komandos senbuvių trejetuko pastangomis buvo panaikintas 23 taškų deficitas. E. Džiaugys, A. Globys ir A. Gaidys įmetė net 51 tašką ir buvo rungtynių lyderiai.

Parsivežė pergalę iš Klaipėdos

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) praėjusios savaitės varžybose Šilutės „Šilutė“ krepšinio komanda iškovojo dvi pergales. Lapkričio 9 d. Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centro sporto salėje šilutiškiai įveikė šeimininkus - „Neptūną-Akvaservis“ rezultatu 95:79. Jau pirmajame ketvirtyje Pamario krepšininkai spurtavo 14:5 nepasigailėdami į „duobę“ kritusių šeimininkų. Antrajame kėlinyje du taiklūs A. Globio tritaškiai padidino persvarą iki 21 taško. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinukuose klaipėdiečių pastangos perimti iniciatyvą buvo bevaisės. „Šilutės“ krepšinio komandos pergalės kalviai: A. Globys, pelnęs 18 taškų (4/4 trit.) ir atkovojęs 6 kamuolius, M. Šerkšnas  (15 tšk. ir 6 atk. kam.), Ronald Eric Mc Ghee JR ir Jamill Jakeem Powell  (po 14 tšk.), E. Džiaugys  (12 tšk). „Šilutės“ gretose debiutavo Žygimantas Sirvydas. Tai 24 metų įžaidėjo pozicijos krepšininkas iš Šilalės. Deja, jam debiuto rungtynės susiklostė nesėkmingai. Tik įbėgęs į aikštelę, krepšininkas patyrė traumą.

Išsigelbėjo fantastiškoje kovoje

Dramatiškos varžybos susiklostė Šilutėje su Kauno „Žalgirio-2“ komandos krepšininkais. Jaunieji žalgiriečiai pradėjo rungtynes drausmingai. Jie taikliau atakavo krepšį, sėkmingiau kovėsi dėl kamuolių ir po truputį tolo nuo šeimininkų. Antrojo ketvirčio pradžioje dominuojantys kauniečiai išsiveržė į priekį net 23 taškų skirtumu, o pirmąją runtynių pusę laimėjo rezultatu 57:39. Po didžiosios pertraukos, tarsi pabudę iš letargo miego, „Šilutės“ žaidėjai ėmė vytis žalgiriečius. Evaldas Džiaugys (23 tšk., 9 atk. kam.), palaikomas komandos draugų Andriaus Gaidžio (15 tšk.) ir Andriaus Globio (13 tšk., 7 atk. kam.) ėmė traukti skęstantį pamario krepšininkų laivą. Sumaniai vadovaujami vyr. trenerio Laimono Eglinsko, šilutiškiai, atkakliai gindamiesi, stabdė varžovus. Įspūdingais blokais A. Globys sužlugdė paruoštus žalgiriečių trenerio V. Pliaugos derinius. Taikliais metimais A. Gaidys ir J. Powell atakavo varžovų krepšį. Gražaus komandinio žaidimo dėka šilutiškiai panaikino deficitą. Likus 50 sekundžių, „Šilutė“ jau buvo priekyje - 85:83. Likus 18 sekundžių iki rungtynių pabaigos, E. Džiaugys įmetė dvi baudas ir „Šilutė“ jau pirmavo keturiais taškais (87:83). Sėkmingiau sužaidus paskutines sekundes, aikštelės šeimininkai iškovojo sunkią pergalę - 89:86.

Kitos varžybos Šilutėje bus žaidžiamos lapkričio 19 d. 18.00 val. tarptautiniame NKL turnyre su Minsko „Tsmoki-2“ komanda.